XCOM 2

A XCOM 2 - War Of the Chosen honosításának javítása az új DLC-hez. Javított, teljesen lefordított változat! A Tactical Legacy pack fordítását nem tartalmazza!
https://data.hu/get/11485023/X2.W.TLP.UPD.1.1.HUN.ZIP
Köszönöm/köszönjük szépen a gyors választ és a hozzáigazítást. Titokban pedig várom pack fordítását xd
Rohadt formázás!!!!
A XCOM 2 - War Of the Chosen honosításának javítása az új DLC-hez. A Tactical Legacy pack fordítását nem tartalmazza!

https://data.hu/get/11471899/X2.W.TLP.UPD.HUN.ZIP

Sajnos a DLC belenyúl pár fájlba az alapjátéknál, de hozzá fogom igazítani a fordítást pár napon belül. (Egy része így is magyar maradt.)
Szia Aryol! Ha jól tudom, akkor jelenleg a Dark Side-on dolgozol, de ha esetleg utánna lenne egy kis szabad időd no meg persze kedved, megjelent az xcom 2 Tactical Legacy Pack. A jelenlegi magyarítás nem müködik, legalábbis lefrissitve a játékot simán elindítva, újrateleíteni nem probáltam még. Köszönöm előre is a válaszodat. 
Ha indításnál bejönne egy piros képernyő, csinálj egy parancsikont a játáknak, jobb klikk Tulajdonságok, Célnál a végéhez írd be ezt: -noRedScreens -review
Nálam gond nélkül megy a játék kikapcsolt DLC-k mellett is.
Próbáld visszaállítani az angol nyelvet és nézd meg, hogy akkor megszűnik-e a crash.
Az eredeti nyelv visszaállítása Steamen:
- A Könyvtáradban nyomj jobb gombot a játék nevén és válaszd a Tulajdonságok-at
- Itt válaszd a Helyi fájlok fület és ott a Játékfájlok épségének ellenőrzése... lehetőséget
- Ekkor Ellenőrzi a meglévő fájlokat és visszaállítja azokat, amik nem egyeznek, tehát az eredeti nyelvi fájlokat rakja vissza.

Ha az alapra rakod rá a WOTC honosítását, akkor sem fog működni a játék! A WOTC teljesen különálló játék.
Szevasz!
Nem tudom milyen anyagi lehetőségeid vannak, de a DLC pakk XCOM2: WOTC az kötelező. Nagggyon király dolgokat ad hozzá, most el sem tudom képzelni az Xcom2-t a WOTC nélkül! Én is most teszem fel, kipróbálom a magyarítást!
Megvettem Steamen az Xcom2 alapjátékot, föltettem rá az alpajáték magyarosítását de utána indításkor folyton becrashelt az főmenü betöltése előtt akármit csináltam vele.
A gépem jó a beállításaim jók úgyhogy nem értem.Lehet meg kéne vennem a dlc-ket is de úgy tudtam az alapjátékkal is megy eredeti esetén. Aki tud segíteni annak a válaszát előre is köszönöm.
Most kezdtem neki. Nagyon jó fordítás :)  Kár, hogy a játékom újratöltögetés közben kifagyogat :(  Köszi a magyarítást!!! :)
Köszi.
Elküldtem a Portálnak a WOTC fordítás 1.2-es frissítését, remélem nem kell heteket várni, amíg kikerül. Tartalmaz 4 MOD fordítást is! Nem tervezem több változat kiadását. Jó játékot!
Annak aki nem tudja kivárni, hogy kikerüljön az oldalra:       https://data.hu/get/11015030/X2.WOTC.HUN.FINAL.ZIP
Köszönjük szépen, egy újabb minőségi munka!
Nagyjából egy hét múlva kész a tesztelés.
Elkészült a WOTC fordítás, most teszteljük.
Köszönjük Szépen!! :) Már várom a teljes elkészülést, kitartást hozzá :)
Itt egy újabb változat a WOTC-hoz, több előzetes nem lesz.
WOTC 65%
WOTC - 60%
Azért 50%, mert át lett fésülve az alapjáték a WOTC kiegbe és még ennyi van vissza azután. Nagyon sok van vissza belőle...
Én is várom már, hogy kész legyen a WotC, nagyon jó magyarul játszani az alapot is. Ha még a Long War 2-t is megcsinálnátok, az tényleg nagyon szuper lenne! Köszi mégegyszer!
Máris 50%? Azigen, remélem nemsokára kész lesz ez is, lassan érik már egy második végigjátszás 1-el nehezebb szinten :)
Szomorú így cserbenhagytak mikor ez az utolsó epizódja.
Eddig még senki sem érdeklődött...
A kings bountyra senki nem jelentkezik?
A kings bountyra senki nem jelentkezik?
Már beküldtem. Kösz.
Küld be ide:

http://magyaritasok.info.hu/
Itt van ami eddig kész lett a WOTC-ból (50%):
https://data.hu/get/10855694/X2.W.HUN.0.1.ZIP
Próbáljátok ki nyugodtan, ha akarjátok.
Köszönjük.
A WOTC kiegészítőt összefésültem, de rengeteg fordítani való maradt és egyedül nem sok kedvem van hozzá (a többieknek nagyon elfogyott a lendülete a végére).
Iszonyatos mennyiségű újdonság van benne és sokkal nehezebb is az alapjátéknál. Mindenképpen érdemes beszerezni, mert garantáltan jó!

Ezt a portált tartják sokan honosítások "központjának", de úgy érzem, a szerkesztők feladták... három címre is elküldtem a kész fordítást már jó ideje, de semmi reakció (így voltam az előzővel is, ott is kellett két hét, meg pár levél).
Szóval egyelőre nem látom értelmét belefektetni több hónapot, hogy aztán az egész az érdektelenségbe fulladjon.
Nagyon jó munka lett, a mostani hétvégén rászántam és ledaráltam a játékot. Fordítási hibákkal nem találkoztam.
Akkor a WOTC kiegészítőt is le fogjátok még fordítani? Mivel láttam nem egyedül csináltad azért kérdezem.
Igen.
ez már javított, hogy 1.2?
Nagyon szomorú, hogy még nem került ki a fordítás az oldalra... Az előző linket pedig törölték a datáról... Ezért itt egy újabb, ha valaki ki akarja próbálni:
 data.hu/get/10852460/X2H.1.2.ZIP
Az EVAC ALL modnál kimaradt egy könyvtár az elérési útból. Helyesi így van:
Másold be a "618977388" könyvtárat a Steam\steamapps\workshop\content\268500\ helyre (ez felülírja az ott lévő fájlt)
Na úgy sikerült megoldani, hogy felraktam az alien hunter DLC-t gondolom abban megvan a korábbi frissítés is, megy simán teljesen jól működik :) Köszönjük Szépen neked/nektek. Sokan várták már. :)
Az XCOM 2 Update 20161108-CODEX a legújabb frissítés és a 2 után jött ki. Viszont nem tudom, hogy kell-e hozzá az előző kettő. A 2-höz kell az 1, ez biztos.
Bocs ha értetlenkedek, de nekem nem egyértelmű :) Van egy update 2, az rendben, de az update 1 az a 20161108-Codex néven fut? Mert az még újabb mint az update 2, más viszont nincs fent, én legalábbis nem látok mást :)