Nier:Automata

ezt csak megerősíteni tudom, én is nagyon várom már, tulajdonképpen addig el sem kezdem a játékot, míg nem lesz rá magyarítás...
Csak sok sikert kívánok és remélem boldogúlsz majd vele. Szerintem rajtam kívúl még rengetegen szorítanak, hogy sikerrel járj. És köszönöm a belefektetett idődet és energiádat.
Igen, már szétszedtem mindent. A nagyját már megtaláltam, a menü az ami hiányzik még. Kérdés, hogy hogyan fogom tudni fordítani, mert az eddigi próbálkozásaim azzal végződtek, hogy a játék crashelt, de rajta vagyok.
Az orosz fordítást nézted már? Érdemes  kiprbálni hogy milyen fájlokat tartalmaz, abban lehet a szöveg...
Pár estét már eltöltöttem vele, csak azokat a fajta fájlokat találom amik Spoiler!: Vagy 9S hackelése alatt vagy Devola és Popola története alatt megy SpoilerEnd!. Se a menü, se a többit nem sikerült még előkerítenem.
sztem ezt abrzhun-nak szántad, mert ő írta hogy lehet lefordítja :D
Hirtelenjébe ennyit dobott ki a google :D
A Data mappában található egyik dataXXX.cpk fájlban található. Ezt az eszközt kell használni a kibontásához: https://github.com/wmltogether/CriPakTools/releases
biztos lehet hozzá, mert itt készült hozzá orosz fordítás.
Ha valaki ért a megvalósításhoz, akkor én lefordítanék minden szöveget. Ha ez így megoldható, akkor lehet jelezni.
Lehet egyáltalán fordítani? Hozzáférhetők a nyelvi fájlok?
na, még mindig semmi? már az első évfordulója is megvolt a játéknak...
nem tudjátok valaki elkezdte már fordítani? 
Pedig szerintem sokan várják a fordítást. Remélem valaki tényleg neki áll.
Még mindig semmi? Bevallom, csak akkor kezdem el játszani, ha lesz magyarítás. Persze, ha nem lesz sokáig, bedarálom in english, de úgy nekem nem lesz az igazi...
dlc lesz hozzá? mert ilyet találtam: day one edition
Hát szerintem kimondottul olyan sok szöveg nincs benne de magyarul sokkal élvezhetőbb lenne.Főleg h vagy 3x végig kell legalább játszani.
Egyébként sok a szöveg benne? lehet-e játszani angolul is? mert az engliss tudásom nem a legjobb sajnos...
Én is de tudtommal még senki se kezdet bele h esetleg lefordítaná.
Hát pedig én is nagyon várnám.
Hát senki nemszól hozzá semmit szinte szóval valószinüleg nem üti meg a mércét h lefordítsák,de szerintem megérné de kinek hogy sajnos
Valami új hír e projekt fordításáról? Elkezdte-e egyáltalán valaki? Bevallom, én csak akkor játszok vele, ha lesz magyarítás...
Sziasztok valaki fog ezzel a játékal foglalkozni mert történetben szerintem nagyon nagy lenne.