Icewind Dale EE

"Not enough free disc space to save game, do you wish to quit?"
Ezt az üzenetet kapom, a magyaritás telepitése után. Quick save, auto save, nem működik.  Van valakinek valami ötlete, erre a problémára?
Azért túlzás, hogy halad :D
Hoppá!

Azért halad a dolog!
GoG-osal, de szerintem mindegy a honnan van meg.
Az elején magyar a szöveg mikor megy a bejátszás.
Szia
Milyen verzióval működik vagy próbáltad ki?A videók feliratai is magyarok?Köszi a válaszokat.
Hoppá! :D
https://data.hu/get/11149304/IcewindDaleEE.7z

Leszedhető és működik. Egy emberkének most jutott eszében sg fórumon, hogy szóba hoztam, hogy Ő megcsinálta. Ami új rész volt bent az maradt angol, de a többi magyar, nekem ez is nagy öröm.
Leszedtem, csak az elejét néztem meg, de a menü, itemek, karakterlap, párbeszéd, napló magyar, úgyhogy hamarosan csapatom is :)
Nekem is kész az EE-ben a kis csapat. A fogadóban várnak a magyarításra, hogy indulhassanak :D
én úgy tudom a bg2-t maga a beamdog igazította hozzá az EE-hez. Nemesék csak vállalták annak fordítását. de lehet hogy tévedek. ettől eltekintve, bár én az alap részeket kijátszottam már, de mégis jó lenne akár az EE-vel is végigtolni magyarul.
Esetleg azveredeti fordítója jnc elérhető még?
Új részek fordítása nélkül, hátha hozzá igazítaná EE verzióhoz, mint Nemesék a BG 1-2-t.
Hali!

Nincs valakinek az EE-hez dialog fileja?
Mert a sime verzió ugye fullos, de nem tudom át lett-e módosítva EE-re valakinek.