Forma-1

Jó karamból volt a futamon.
Ez a tévés dolog milyen volt a futam közben? Előfizettetek rá?
Igen, ez elég érdekes dolog. Mivel még több izgalmat és mi egymást szeretne a szervező bizottság, így az álló rajt bejött 2017-től, mikor a  safety-car behajt a boxutcába, mindenkinek fel kell állnia ugye aktuális pozíciójában a rajtrácsra. Ezen felül egyébként nem csak a biztonsági autós időszakok után, hanem piros zászló esetén is, mikor folytatódna ismét a verseny, álló rajt következik. Leginkább marketing fogás, és cél a még több néző bevonzása. ;)
Most hogy van ez az állórajt a biztonsági autóval?
Remélem így is lesz az évben :)
Na vettel meg is verte a merciket végre már, csak a legizgalmasabb rész elmaradt a biztonsági autó állórajt.
Na idei szezonra érdemes odafigyelni brutális lesz.
Rosberg megnyerte.
Na, eltelt 4... Az első után azt írtam,  hogy remélem lesz egy kis izgalom...  Eddig sajna ez nem jött össze. De amíg nem Ham....  elnézést a feka nyer, addig nem aggódom. Sok van még hátra Remélem a vörösök találnak a végére valamit és izgalmassá teszik a szezont. 
Na lement egy futam... Nem tudom eldönteni, hogy mi lesz idén. De remélem lesz egy kis izgalom :D
Egyet néztünk belőle, de a múlthéten nem tudtuk elfelejtettük nézni.
Ugyan azt mint tavaly, unalmas futamokat. Érdemes a Formula E -t nézni az még izgalmas minimum még jövő szezon végéig, utána már ott is elkezdődik a FIA módosítgatása...
Mit vártok az idén?
Mér a szezon felénél lehetett tudni...
Megnyerte hemilton a bajnoki címet.
7 közül inkább 2 ért harcolt a másik 5 ugyan így hullott az ölébe Schuminak. Sajnos ezen nem lehet változtatni mindig lesz egy kiemelkedő gyári csapat aki megmagyarázhatatlan okból technikai előnyben van a többihez képest. Az hogy épp ki az adott csapat pilótája az meg csak szerencse kérdése az autósportban, nah meg sok-sok pénz. :)
Sajnos egyre közelebb az, amit nem szeretnék... Hogy Ha.... (inkább le se írom) ismét világbajnok legyen... Ha végignézzük kinek milyen szezonja volt... Lehetne más... Tudom, most megkapom, hogy "anno Schumi is nyert így vb-t", de a 7 címe közül 5-ért igenis harcolnia kellett... EZ meg 2 olyan szezont nyer, ahol sajna senki másnak nem volt esélye...
Kimi... Szerintem mindenki tudja, hogy miért is nem írok többet... Aztán meg az  "okosok" még kritizálják....
Igen ez aztán nem semmi volt futam volt a javából.
A magyar futamok kifejezetten unalmasak szoktak lenni sajnálatos mód, de ez mintha nem is nálunk lett volna.
Kíváncsi leszek az új rajtprocedúrára.
Végre egy nem unalmas, sőt, nagyon izgalmas verseny volt, és ez mind nálunk :)
Ha az F1-et nézzük akkor igen, de más kategóriában volt még utána is néhány.
Utoljára a Senna volt 21 éve.
Tudjuk miért kell ennyi közszolgálati csatorna...

Sosem jó ha valaki meghal egy sortágban teljesen mindegy mi az a sport. Ha így nézzük igen biztonságossá tették az autóversenyeket minden téren mert elég rég nem hullanak a versenyzők, és ez jó.
Ma írták, hogy Bianci meghalt.
Jó szar csatorna így a bemutatkozásából ítélve, ez mi a fenének kellett te jó isten :D:D
Duna tv -re kerülésével is vesztett a nézettségből ha ezt még tovább akarják rontani hát csak rajta. :)
Az M4-en lesz mostantól a futamok.
Egyetértek... sajnos leáldozóban van az f1 ha így folytatja a FIA a szabályozását.
Vagy akár a fejlődő Formula-E-t. lehet hogy épphogy 150-160 km/h-val zakatolnak, mégis olyan akciókat mutatnak a pilóták (némelyik az F1-ben sehol nem volt ezekhez) amiket ujjongva néz meg az ember, hogy igen, ez az autóversenyzés...
Sajnos a száguldó cirkusz már réges rég nem az amiről valaha szólt... Még meg-meg nézem ha van rá idő de sokkal jobb verseny sorozatok vannak az f1-él ami elég megalázó... Folyton a közvetítés is arról szol, hogy nagy gondok vannak változás kell, csak az a baj hogy a folytonos változással jut(ott) idáig... Lassan csak az időmérőről szól, a verseny meg csak vonatozás minden akció nélkül. Dög unalom és még jót aludni sem lehet rajta mert hiányzik a motorhang. :D
Érdemes megnézni egy endurance sorozatot. ;)
Kanada.... Nemtudom mit lehetne írni róla. Massa-t jó volt újra agresszívnak látni, ahogy rajta kívül még 1-2 versenyzőt. Tudom, Schuminak is volt ilyen korszaka, de az a dominancia ami most jellemzi a sorozatot... Ez már attól is több... Eddig 1 versenyt nem Merci pilóta nyert... Ez a no comment kategória. Remélem a szezon második felére változik egy kicsit az összkép, és inkább legyen Rosberg először, mint a Feka (bocsi ha valakit zavar, de itt már csak itt szoktuk meg :D ) harmadszorra. Vagy legyen Vettel ötödször... Vagy bárki más.... Csak könyörgöm valami történjen. Mert hiába látunk rengeteg előzést, meg rengeteg jobbnál jobb párharcot, ha ez legfeljebb a dobogó legalsó fokáért mehet...
Egyetértek, sőt mindenhol azt olvasni, hogy inkább Grosjean számlájára kellene írni mivel indokolatlanul korában fékezett és jobbra is rántotta a kormányt mikor látta, hogy Max bepróbálkozik az előzéssel. A védekezési manőverrel nem is lett volna gond de az indokolatlan korai lassítás együttes hatása eredményezte a balesetet mivel ez 200km/h felett képtelenség ezt kivédeni, akár melyik rutinos pilóta lett volna a kocsiban.
Azt mindig jó látni csak sajna mostanában kevés az ilyen jelenet.  Verstappen meg sztem a büntetést nem érdemelte meg 
Ez már nem az a formula one, nagyon elment egy más irányba.

@zsomen: Túlzás a leglátogatottabb téma.
A mostani hétvége nagyon jó volt :) jó volt látni szenvedni a fekát :)
Régen az egyik legtöbbet látogatott téma volt. Miért ne lehetne most is az?  :)