Magyarítást keresek

Sziasztok. Először is köszönöm az összes fordító munkáját. Engem az érdekelne, hogy esetleg VR játékokhoz készülnek e majd magyarítások a közeljövőben? 
Köszönöm a választ! Akkor értsük úgy, hogy a kérdést a hozzáértőknek tettem fel. :) Le lehet egyáltalán fordítani?
Üdv,szép estét! Annyit szeretnék csak, hogy a Domina nevű gladiátor menedzsment játékot nem tervezi e valaki fordítani?
Helló! A Magyarítások Portál fordítói- és közösségi oldal, de nem fordító csapat üzemelteti. De talán valaki más tervezi, csak nincs bejelentve, de ugyanakkor az is kérdéses, technikailag egyáltalán fordítható-e.
Tisztelt szerkesztőség! Azt azeretném kérdezni, hogy a The Hunter Call of the Wild című vadászos játékot nem tervezik lemagyarosítani? Tudom nem sok szöveg van benne, ezért nem is lenne nagy munka annak, aki ebbe otthon van, de az a kis segítség jól jönne, főleg az idősebb korosztákynak hogy értse a feladatokat. Köszi a válaszotokat! Üdv! :-)
[size=5][font=arial, sans-serif-light, sans-serif]Metal Gear Solid V: Ground Zeroes magyatítás mikorra várható?[/font][/size]

magyaritasok.info.hu
Sziasztok!

Xenonauts-hoz tervez valaki fordtást? Vagy nincs rá érdeklődő?

Köszönöm!
Sziasztok! Milyen más fordító oldalak vannak még, amik ehhez hasonlóan minőségiek?
A Vampyrnak tervez valaki fordítást?
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a 2014-es "The Legend of Korra (Video Game)"-hez készítene-e valaki magyarítást PC-re? Ha nem is a közeljövőben, de valamikor?
Üdv!

Nem tudja valaki, hogy a Darkwood nevű játékot fordítja/tervezi e fordítani valaki?
Elég hangulatos alkotás lett, jó lenne magyarul játszani, bár kiszótárazgatom magamnak de az mégsem az igazi :P
Sziasztok valaki tudja, hogy lesz-e valaha magyarosítása a Doki Doki LiteratureClub-nak?

Hello!
Afelől érdeklődnék hogy a Beholder-nek lesz magyarítása? Vagy már senki se fogja lefordítani..?
Sziasztok.
Megvan Valakinek Xbox classicra a Fable Lost chapter és a GoldenEye Rogue Agent
magyarítása.Valaki elküldené nekem mert
Konzolozz.hu nem tudom letölteni.
köszönöm…
ja és jobban megnéztem, még a Darksiders 1-2 remastered verziójához sincs magyarítás, valamint a Dark Souls 1 remastered változatához. Mondjuk az utóbbi még mostanában jött ki...
[size=5][font="Motiva Sans",Sans-serif]Shadow Warrior 2, FarCry 4, FarCry Primal. Állítólag mindegyikbe bele lett kezdve. Tud valaki valamit arról, melyikből lesz kész magyarítás előbb utóbb?[/font][/size]
amikhez várok magyarítást jelenleg: Nier: Automata, Final Fantasy XV, Dragon Age Inquisition, CoD Black Ops 2-től mostani részekig, Fallout 4, Darksiders 2, Dark Souls III, Mass Effect Andromeda, Battlefield 1, Dragon ball xenoverse 1-2...
Hali!Sniper elite 4hez lesz magyaritás vagy már régóta megállt 70%on?
Sziasztok ! Dishonored 2 re nem terveztek csinálni ? 
hi.
jagged alliance 1-hez keresném nagyon a magyarítást.
biztos le lett fordítva,mert korábban játszottam vele...thx.üdv.
Az A Way Out-hoz készít/tervez valaki magyarítást?
Jó lett, köszönöm !
A játék meg azért nem indult, mert egy régi physx -et kellett felrakni hozzá, most már minden ok.
Rendben, köszönöm ! Az e-mail címem :  [email protected]
Köszi ! :)
Boccs !az nvidia link nem jó! ha a legújabb phszi x-ed van akkor az vedd le és a játékét rakd fel !
Szia ! Én win7 64 bit op rendszeren játszom vele !Semmi gondom nincs vele. Szólj ha működik ad meg  az email cimedet és elküldöm  a magyarítást .ezzel phszi x-el próbáld https://dereferer.me/?http://nvidia-physx.updatestar.com/hu 
Szia, 5.madár ! Te hogyan bírtad működésre a játékot, mert nekem crashel, bármelyik physxet rakom fel. Valami startup crasht ír.
Ha működne, akkor én is szeretném Magyarítani, ha lehet elküldenéd nekem is a fájlokat ? Előre is köszönöm !  :)
Köszönöm Aryol  !!!!! Szuper lett ,jól müxik . :)
A játék hivatalosan magyarul jelent meg, tehát nem rakhatom ki nyilvánosan a honosítását. Ha adsz egy email címet, elküldöm.
Eltudnád küldeni a magyarítását a Legend: Hand of God-nak  az [email protected]  email cimre zipbe tömörítve ?
Szia Aryol. Nem tudnád valahogy közkincsé tenni? ha véletlen valakinek megjönne hozzá a kedve játszani vele, akkor könnyen el lehet érni ezután.
Nem lesz hozzá, ez szinte biztos.
Dishonored 2 magyarítás készűl? valaki valamit tud róla?
írj a gamesmagyarítasok topicjába / vagy az oldal tulajának....
Valakinek meg van a Legend: Hand of God rpg játék magyarítása ? Mert a neten már nem található !