Csevegés

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy a telefonos life is strangere, hogy lehet majd letölteni a magyarositást
Sziasztok
Nem indul a Jk2 outcast, és az Academy sem, mióta új gépet vettem.1151- es foglalat, g3900 proci, (hd 510 a video benne) Ugyan az a win 7 64 bit van amin a régi géppel ment, legfrissebb video driver van....  Telepíteni lehet, de indulásnál szürke képernyő kiseebb ablakban, és az exe nem válaszol, kilépés.. Tud valaki segíteni?
dragon ball xenonversehez lessz magyarítás pc-re?? :D
Hali!

Olyan kérdésem lenne hogy ha streamelni akar az ember akkor milyen webkamerát érdemes beszerezni?mit kell tudnia?
Rendben köszönöm:)
Azért én levenném a ház oldalát, csak próbának, hátha nem "öblít" rendesen ház.....
Jó címre küldted, amint időnk engedi és a te leveledhez ér valamelyik staff tag.
@Lyon: Terhelés alatt a 74fok teljesen normális.
Üdv nemrég beküldtem egy magyarítást (pénteken) mennyi idő amire az oldalra felrakják? [email protected] -címre küldtem , egyáltalán jó emailra küldtem?
Sziasztok!

összeraktam magamnak egy gépet és olyan problémám lenne hogy két hete szuperál a cucc..de az a gáz hogy a videókártyám nagyon melegszik.Két napja alaphelyzetben terhelás nélkül 30-40 fok körül van.de a napokban folyamat 50-60 között van terhelés nélkül.Elinditottam a Battlefield 4et maxon és felment 73-74 fokig,full hűtéssel.Ez mitől lehet?A videókártyám Sapphire r9 390x Tri-ox 8gb.
Ha kettő közül kell választani akkor inkább Asus.
Ha más is szóba jöhet akkor inkább a hőcsöves többventilátoros szériákat ajánlom mintsem a referencia hűtővel ellátott szériákat.
Csoki!
Videókártyát vennék és nem tudok dönteni kettő között.
Asus GTX970 4GB DDR5 TURBO-GTX970-OC-4GD5
Gigabyte GTX970 4GB DDR5 GV-N970TTOC-4GD

Ez a kettő választásom lenne.Illetve szempont hogy ne legyen nagyon hanggos. Gigabytenál sokan irták hogy hangos néha de sokan meg azt mondják hogy kifejezetten halk.Illetve az hogy lehetséges hogy ezek jobban teljesítenek mint egy r9 390x 8gb kártya pl?Benchmarkon 1-2k pontal feljebb vannak a 970-es karik.
Sziasztok.
Az Anno sorozathoz hasonló város építős játékot keresnék.
Előre is köszi.
Valóban, ezen a héten vagy csak karácsony, én meg 2 nappal előtte kívántam, lehet hogy neked az......
Nem korai ez egy kicsit. :D
Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)
Oda már írtam egyszer. :)
Kiírhatnád az SG.hu-s fórumra is.
Mivel nem találtam jobb helyet, itt írom ki:
Tesztelőket keresünk iPhone-ra és Mac-re. Ha valakit érdekel, írjon e-mailt az [email protected]!
Heló érdeklődni szeretnék hogy szeretnék hol találok olyan háborús játékot amit le tudok tölteni és hozzá a magyarítást is?
De ott sem írnak semmit sem... Az oldal még menni fog valaha? Az ottani magyarositások valahol máshol nincsenek fent? :/
https://www.facebook.com/konzolozz/
Valaki megtudja mondani hogy mi történt a Konzolozz.hu-val? Karbantartás van? Mikor lesz kb újra elérhető?
uhhh tényleg.na nézelődőm még és akkor majd jelentkezem miket találtam.köszi a segítséget:)
Ugye tudod, hogy ez nem 2011-v3 alaplap!
Köszönöm Cyrus.Akkor nézek jobb lapot:) THX
Teljesen rendben van. Egy apró megjegyzés, én alaplapterén nem biztos, hogy a legalapabb kivitelt venném ha már ennyit áldoznék egy konfigra.
Csoki!

Érdeklődnék,összeállítottam egy gépet amit szeretnék megvenni de nem vagyok biztos benne hogy jó a kombináció,illetve érdekelne hogy meddig húzom ki ezzel a gépel játékok terén
Intel 2011-v3 alaplap: Gigabyte GA-X99-UD3 alaplap
Intel 2011-v3 processzor: Intel Core i7-5820K processzor
DDR4 memória: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury Black HX426C15FBK4/16 memória
Videokártya AMD: Sapphire R9 390X 8GB DDR5 TRI-X OC 11241-00-20G videokártya
SSD 2,5": Kingston 240GB Hyperx Fury SHFS37A/240G SSD meghajtó
Merevlemez 3,5": Seagate 2TB 64MB SATA3 ST2000DM001 merevlemez
Tápegység minõségi: Corsair 750W CMPSU-750CX tápegység
Ház táp nélkül: BitFenix Aegis Core BFC-AEG-300-RKWN1-RP piros-fekete számítógép ház
Processzor hûtõ: Cooler Master Hyper 612 Ver.2 RR-H6V2-13PK-R1 processzor hûtõ
Sőt, azóta csak fiatalodtam... :P
Na, akkor rád hatványozottan hat az idő múlása. Én még mindig fiatal vagyok és friss és üde, legalább annyira, mint 10 éve. :)
Már ükunokák is. :D
Cyrus, dédunokák vannak-e már? :)
Milyen helyzet. :)
Mi a helyzet itt?
Napközben volt némi gond központilag. https://twitter.com/Skype
Cyrus, te be tudsz lépni Skypeba?
Köszi bemásoltam neki aztán meglátjuk mit válaszol rá.
Érdemes először is elolvasni a Hogyan fordítsunk játékprogramokat cikksorozatot ami Fordíthatóság topicban összesítve van.
Másodszor azt kell eldönteni egymaga akar-e fordítani, vagy inkább csatlakozik egyes fordító csapatokhoz. Az utóbbi jobb mert olyankor a technikai részletekkel nem kell bajlódnia/foglalkoznia csak maga a fordítással.