King's Bounty sorozat

Boccs azzal normálon van én a zöld színűvel nyomtam végig középső. Harcos és a varázsló közötti.
A harcossal.
Melyik karakterrel vitted végig?
Zene nélkül is kifagy néha.
Csak zene nélkül meg nagyon unalmas ezek fel voltak rakva. Most végeztem a játékkal 156 óra 47 perc alatt nyomtam végig.
A végigjátszást megtaláljátok a csatornámon. Lehetetlen szinten toltam végig.
Olvasgattam a fórumokat a kifagyásokról. Azt írják, fel kell telepíteni a játék telepítési könyvtárában lévő dolgokat (DirectX, OpenAL), és bekapcsolni az élsimítást és a függőleges szinkronizációt, valamint néha segít a zene lekapcsolása.    Ez valamennyit segített is nálam, de azóta minden csata előtt mentek.       Ha valaki kíváncsi az eddig elkészült dolgokra, az innen letöltheti:                                        https://1drv.ms/u/s!Ald5hc68uT9cgiYoUFqIHtxDLbz7
Engem csak úgy random gondol egyet és kifagy vagy csata közbe nem lehet támadni és autómatikus visszatöltés a vége.
Mostanában gyakrabban kifagy a játék (eddig csak nagyon ritkán történt, és akkor sem lépett ki). Arra sikerült rájönnöm, hogy ha fagysárkány van a seregben (vagy jégsárkány?), akkor szinte biztos, hogy kidob harc közben.
Az automobilista és az ac 4 el se indul azok sem egyből kidob pedig most lett vatta új gamergép.
eredeti hát és már az agyamra megy. 251 óra
Ezt még anno tört verzióval játszottam végig szóval azzal se volt semmi baj.(Azóta már persze akciósan beszereztem)
Semmi gond nincsen vele.Szerintem nálad van a gond.89 órát játszottam vele de egyszer sem fagyott le.
Eredeti játékod van?
Bizony, nálam ez a warrior of the north mért ilyen eszeveszettül bugos?,állandóan kivág belőle, van mikor csak egy reset segít?
Ebben a részben sokkal több párbeszéd és küldetés van, mint az elődeiben. Ez annak köszönhető, hogy a 3 válaszható karakter sokszor 3 különböző utat jár be és egyes küldetéseknél előfordul másféle megoldás is.
Az szép elég sok az még.
Már szinte csak az a 850 párbeszédfájl van hátra...
De jó neked, nekem az előző része is fogja magát azt lefagy kidob néha van mikor egymás után sokszor. Dark sidet meg nem próbáltam, megvárom a fordítást.
Nálam egyáltalán nem bugos a játék vagy még nem találkoztam olyan résszel... (13 óra játékidő).
Az egységek, varázslatok, harag, interface, ellenséges hősök kész van, tárgyak 80%, párbeszédek 5%, küldetések 10%, a többi még vissza van, ami a fordítani való össz szöveg 20%-a.
Sziasztok!

Sok sikert és kitartást kívánok a honosítoknak! A párbeszédeknek, küldetések honosítását elkezdte már valaki? Hogy állunk velük?
Nálad mennyire bugos a dark side?
Ha akarod, felteszem, ami megvan eddig.
177 órám van benne 2 nehézségi szintet nyomunk.
A nort-tól kezdve baromi bugosak a részei folyton kivág kifagy.
Nekem több minden van meg. A tárgyak 80%-a kész, a 6800 sorból 5800 megvan. Ha akarod, befejezheted és elküldöm neked.
Units                100%
Boss                 100%
Items                 64%
windows_small  100%
Hero                 100%
dark_side txt     100%
base                 100%
items_base       100%
Meg bele nyúltam 2-3 rövidebb quest-be de február óta 2 munkahelyem van így nem volt rá időm meg akikkel próbáltam felvenni a kapcsolatot fordítás ügyileg, nem igazán érdekelte őket
De ha sikerül valahogy össze fésülni és nem kell egyedül csinálnom akkor továbbra is benne vagyok és szívesen segítek
Aroyl keress meg: [email protected]
Hallo, itt vagyok! Úgy emlékszem, hogy a tárgyak java része meg van nekem, főként azokkal és a varázslatokkal foglalkoztam és a párbeszédeket próbáltam másnak adni
Schepard! Mi van eddig meg? Mert fordítottam hozzá egy keveset.
Az első részéhez letöltöd innen és kész. Asszem külömben is az magyarul jelent meg tudtommal, másik meg ne rakd be idézetek közé mert nehezen kivehető mit szeretnél.
[font=MuseoSans-500]Sziasztok.  Küldene valaki egy[/font][font=MuseoSans-500] magyarítást [/font][font=MuseoSans-500]a "Legends"-hez [/font]
[font=MuseoSans-500][email protected][/font]
https://www.youtube.com/watch?v=kMC89BUVjBk

Ezeket hogy lehet kinyírni?, sehogy?
Lehetetlen szinten végiglehet nyomni a warrior of the northot?
Így már sikerült de átváltott angolra, most a nort-nál néztem meg.
A youtubéről szedtem le és total commanderrel írtam át a végét, akkor átkonvertálom a format factury-val.
Aki akar segíthet a fordításban! Minimális angol tudás elég. A tárgyakat kellene összefésülni és esetleg fordítani a hiányzókat (tehát nem párbeszédeket).                              Lehet, hogy nem volt jó az .ogg formátum a zenéknél, meg gondolom az állományneveknek is azonosnak kell lenniük.
Ez az utolsó epizódja jó lenne megcsinálnák.
Nem tudod mi lehet a baja mikor felülírtam a zenéket nem szólalt meg egy se?
Ne add fel!
Nem lesz ebből semmi se.
Kíváncsi lennék rá én is december már elég rég volt.