Darksiders

Darksiders

Írta: RaveAir

| 815

FIGYELEM: Ez a bejegyzés, már több, mint 1 éves, az itt leírtak elavult információk lehetnek!

Tegnap jelezte stoppos, hogy elkészült a Darksiders címû játék magyarításával. A mai viszonylatok között kis méretû állományt kaptunk, ami nem feltétlenül azt jelzi, hogy kevés szöveg lenne a játékban.

Elmondása szerint a szöveges honosítás teljesnek mondható, ugyanis magyarul olvashatóak a menük, a feliratok és leírások. A játék közben megjelenõ mondatok között azonban elképzelhetõ, hogy maradt néhány angol mondat. Az esetlegesen talált hibákat a készítõ szívesen fogadja, és megpróbál mindent megtenni ezek javítására.

Kapcsolódó cikkek/hírek

Darksiders Warmastered Edition Evin 2018. július 18.
Darksiders frissítés Evin 2011. augusztus 5.
Összesen 27 hozzászólás érkezett
dexdaladoor
2011. 07. 20. - 22:47
Razor1992:
Nekem ugyan ez volt a bajom a skidrow-os verzióval, sehogysem tudtam továbbjutni, le kellett töröljem a játékot, és azóta se tudom mi lett a vége (ez még egy éve volt, és még angolul játszottam) amúgy nekem már elõtte is sokszor sz(kukacka)rakodott, kilépett sokszor a windows-ba egy hibaüzenettel, hogy elnézést a kellemetlenségekért, hibát észleltünk... bla, bla
Tehát ha találtál rá megoldást légyszi szóljál már ide smiley
razor1992
2011. 05. 27. - 17:24
Valaki tudna arra valami megoldást mondani hogy miért van az hogy az arénában, miután a "vörös lovast" leütöm a nyeregbõl kilép a játék?
kogamester
2011. 05. 23. - 19:38
remek játék föleg ha van hozzá felirat is köszönöm smiley
Infy
2011. 05. 19. - 23:47
(kukacka)stoppos ha eddig tudtam várni a magyarításra, még tudok várni egy kicsit smiley Nem kerget senki. A játék megvár. Nem dõlök a kardomba ha csak pár hét múlva tudom végigjátszani magyarul smiley
stoppos
2011. 05. 18. - 19:59
ilyeneket ne linkelj kérlek
amugy ez a "videot nem játsza le" dolog nekem is volt, sok forumon olvastam errõl a problémáról, van aki video kodeket ajánlot mert attól megjavult neki, van aki rossz törést használt a játékához ami letiltotta videokat- még akkor is ha fel voltak telepitve a videok a játék mappájában.

nekem a gondom az oldotta meg hogy felraktam azt a Directx verziót amit a játék telepitése végén felkinál a telepitõsmiley
razor1992
2011. 05. 18. - 17:55
(kukacka)anime10. itt egy link: "http://isohunt.com/torrent_details/222305569/Darksiders%3A+Wrath+Of+War?tab=summary"
6-7 giga körül van, a telepítés több órát (!) is igénybe vehet, de utána még crackelni sem kell. Az orosz verzió senkit ne tévesszen meg, a telepítõ és a játék is angol. De persze már van egy *****a magyarítás hozzá smiley
anime10
2011. 05. 18. - 15:51
Honnan töltöttedsmileysmileysmiley
stoppos
2011. 05. 17. - 19:16
a javított verzió még nagyon sokára fog elkészülni sajna, csak hétvégén van rád idõmsmiley
Infy
2011. 05. 17. - 18:47
Én meg várom a javított verziót smiley
razor1992
2011. 05. 17. - 17:56
Sikerült megoldanom. Mármint máshonnan töltöttem le a játékot, és nem a SKIDROW-s verziót. Teljesen jól mûködik, és a magyarosítás is remek.
anime10
2011. 05. 17. - 17:11
razor1992:Próbálj leszedni patchot és ahozvaló cracket.
kispistax
2011. 05. 17. - 09:19
Mintha azt hallottam volna, ha a játék ékezetes mappába van telepítve, akkor nem játsza le a videókat. Ha már az elérési útban szerepel ékezetes mappa már az is baj lehet. A játék készítõk nem feltétlen gondolnak arra, hogy a játék felismerje a nem latin karaktereket. Legegyszerûbb ha pl. az ember ide telepíti a játékait D:Games
A másik dolog a kodek ütközés, nekem le kellett szedni a géprõl az AC3 kodeket, mert nem indult a játék. Elképzelhetõ más kodek ütközés is!
deadmav
2011. 05. 17. - 08:38
Nekem ugyan ez a bajom...benne vannak a file-okban az átvezetõ videók,de a játék nem játsza le....mi a teeendõ?
razor1992
2011. 05. 16. - 20:03
Az összes video benne van, mediaplayerrel le is játsza az összeset, de egyszerûen a játékba nem..
anime10
2011. 05. 16. - 17:47
razor1992:Azért mer olyat húztál le a netrõl amibõl kivannak véve a videók.
anime10
2011. 05. 16. - 17:46
razor1992:azért mer olyat húztál le a netrõl amibõl kivannak véve a videók.
razor1992
2011. 05. 16. - 00:43
Srácok nem tudna valaki segíteni abban hogy miért van az hogy a játékban az átvezetõ videok nem jelennek meg?Se intro, se semmi, rögtön a menü után az akció kellõs közepén vagyok. Már néztem külföldi oldalakat hogy mi lehet a baj de semmire nem jutottam. A játék szaggatás és fagyás mentes,csak átvezetõk nélkül élvezhetetlen...Elõre is kösz
rorr
2011. 05. 15. - 21:22
köszönjük!
csak érdeklödtem! smiley
stoppos
2011. 05. 15. - 21:05
nem akarom elkiabálni, csak halkan mondva de elméletileg ahhoz is lesz
rorr
2011. 05. 15. - 20:55
ps3-hoz és xbox 360-hoz próbáltátok?
Mûködik vele?
Cyrus
Cyrus
Vezető szerkesztő
2011. 05. 15. - 15:43
Köszönjük.

Az élet csak egy álom, útban a halál felé!

fcsom
2011. 05. 15. - 15:40
Köszi szépen, én is nekiállok a fogyasztásának.
Tarkovskij
2011. 05. 15. - 15:21
Köszönjük szépen stoppos kollégának!
Mindjárt be is vetem magam a menny és pokol harcosai közésmiley
ProEvoFan
2011. 05. 15. - 13:59
köszönöm, kb 1 hónapja vettem meg Steamensmiley
adikas
2011. 05. 15. - 12:16
Köszönöm szépen,én azt hittem még csak a fordítás elején járnak.
BeholderHUN
2011. 05. 15. - 11:49
Fogyasszátok egészséggel, jó szórakozást! smiley
stoppos
2011. 05. 15. - 11:04
Készül egy javítás amiben az angolul maradt mondatok és a karakter limit is eltûnik.
Nem fog különbözni ettõl a fordítástól, csak anyibban hogy az angolul maradt mondatok forditva lesznek, potolva lesznek a mondat végi írásjelek és kiegészítst kapnak a limit miatt röviditett mondatok.
Utobbi miatt nem lesz sok változás a szövegben, nem kell félni hogy esetleg "újat mondanak" smiley smiley
De mivel ígértem egy fordítást ami így is megkésett ezért itt van ez.

Szóval a javított változat már limit nélkül kiegészitve itt-ott és telepitõ fomájában érkezik majd.
Ehhez addig JÓ szórakozást kivánok!
Darksiders
Fejlesztő:
Vigil Games
Kiadó:
THQ
Megjelenés:
2010. január 5.
Játékmotor:
hirdetés
Legújabb letöltések
Dying Light 2: Stay Human
Hibajelentés a discord szerverünkön várjuk.
| 6.58 MB | 2026. 06. 21. | Arzeen, Fehérváry Péter, NightVison, zotya0330
Mortal Kombat 11
A Telepítő után a játék magyarul indul el, csak és kizárólag az MK11.exe elindításával működik. (ezt a steam-es elindításkor is...
| 88.21 MB | 2026. 06. 20. | zotya0330
Talisman: Digital Edition
A Talisman: Digital Edition játék fordítása. Alapcsomag DLC: A Kaszás, A Fagybetörés, A Katakomba, A Felföld, A Szent Tó, A...
| 2.68 MB | 2026. 06. 16. | ElCid, Paradox Hungary
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2...
| 118.37 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1...
| 143.12 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2\" mappába kell...
| 12.39 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1\" mappába kell...
| 10.80 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon (Classic) játék fordítása. RÉGI steames és gog-os verzióhoz való. Legújabb gog verzióval azonban sajnos NEM MEGY...
| 35.90 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A To The Moon (SerenityForge) fordítása. 2025 októberi steam-es frissítéshez igazítva. A steam mappáján belül a "To the Moon\To the...
| 333.78 KB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
The Darkest Tales
A(z) The Darkest Tales játék fordítása.
| 100.84 MB | 2026. 06. 15. | bembee, Zeuretryn
Legfrissebb fórum bejegyzések
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról? Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét. Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik "A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni! Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
Sziasztok! Csináltam egy Fallout 1 videót, nem a szokványos 3 órás csak játszol, kicsit gyorsabb. Még nem magyar, angolul rögzítettem és vágtam meg. Ha gondoljátok nèzzétek meg! https://youtu.be/eF6CC2710ZY?is=mgF5fu6__5EQ1d8h
Johnnyboy | 2026. 06. 17. - 14:25
Egyébként elnézegetve összehasonlító videókat nem is tér el a szöveg a régihez képest szóval ahhoz nem igen nyúltak... Szóval nem volna lehetetlen összefésülni...de az átnézés átnyálazás ugyanugy sok időt ölelne fel. De ezt majd úgyis mondja egy szaki aki esetleg gondolkodik a fordítással kapcsolatban..
Csovesbanat | 2026. 06. 13. - 19:53