Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
Sziasztok! Csináltam egy Fallout 1 videót, nem a szokványos 3 órás csak játszol, kicsit gyorsabb. Még nem magyar, angolul rögzítettem és vágtam meg. Ha gondoljátok nèzzétek meg!
https://youtu.be/eF6CC2710ZY?is=mgF5fu6__5EQ1d8h
Johnnyboy | 2026. 06. 17. - 14:25
Egyébként elnézegetve összehasonlító videókat nem is tér el a szöveg a régihez képest szóval ahhoz nem igen nyúltak... Szóval nem volna lehetetlen összefésülni...de az átnézés átnyálazás ugyanugy sok időt ölelne fel.
De ezt majd úgyis mondja egy szaki aki esetleg gondolkodik a fordítással kapcsolatban..
Csovesbanat | 2026. 06. 13. - 19:53
11:58
Hmm... Elég rég volt itt az utolsó hozzászólás... Viszont érdemes volt ilyen sokat várni... Már nagyon közel a végkifejlet...
Aki nem tudná : www.ff7hun.extra.hu
15:42
08:26
18:38
noob... és még magadban is beszélsz... lol...
18:33
12:09
20:32
[email protected]! Elöre köszi.
22:57
nekik: Helsing(Azureus) Zorgika CsTomi Hudson Üzenjük:kész lesz
mikor kész lessz
17:45
12:17
10:34
PC-re lesz
21:13
15:24
nem birtam megszerezni. Elõre is köszonöm ha valamelyikõtöknek megvan
akkor elküldhetnétek nekem irjatok erre a címre. [email protected]
11:42
csíkozódás. Legalábbis a 8-ban van ilyen, a 7-ben nemtudom Csak már
játszak vele magyarul
22:58
a képernyõfrissítési értékeket (lefogadom, hogy nVidiád van).
Pontosabban most nem tom leírni, mert késõ van és fáradt vagyok
17:58
vonalakkal a játék(+ az FF8-ban is), az itteni képekben pedig
nincsen? A beállításokat megnéztem, szerintem nincs ott hiba.
08:59
19:17
magyarul és ismerje a játékot.. valamint nem ártana néha a fordított
szöveget letsztelni. Nehogy olyan borzalmas legyen mint az arx
fatalisé... (light leather armourt valaki képes volt világos
bõrpáncélra fordítani a karlapon pedig 2.emeletû kari voltam 2. szintû
helyett...) Az sem árt ha soxor végigjátszotta és tudja mi hogy merre
van a játékban.... csak ezt ne szúrjátok el. Ezt nem magam miatt
mondom hanem azon játékostársaim miatt akik nem tudnak angolul,
japánul. Inkább tartson sokáig a fordítás de akkor legyen jobb -a régi
magyar szinkronokhoz hasonlóan- as eredetinél. Valaki kérdezte az
intrókat és a filmet. Igen vannak intrók a maguk szintjén zseniálisak,
a film pedig a játékban történ események után játszódik 2 évvel. Az
összes szereplõ a Kadaj és testvérei kivételével szerepelnek.
Sephiroth a zIsten! Tudom off lessz a kövi amit mondok de
állítólag készül PS3ra az FF7 remakeje... eddig egy techdemó jött ki..
annak a játékbeli grafikája durvább mint az ergo FF7 animjai...
úgyhogy lehet készülni.
17:18
animjaihoz hasonlítani nagy bátorság lenne... A játék a Final Fantasy
VII - Advent Children c. film elõzménye, a film a játék után 2 évvel
játszódik. Az FF8 menüje szvsz angol marad, de könyörgöm, ennyit csak
el lehet viselni...
17:11
játéknak nincsen (legfeljebb az FFVI-nak). Már jelenkeztem is
konyaknál segíteni, válaszát várom
16:12
kellhetne,és épp ezért szálnék be.
22:22
21:35
fordítás......
20:31
meg lesz,bár tudnék angolul,segítenék Én is......
16:52
A magyar játékfordítók céhének pápája.
16:49
16:26
és japán verzió után végre a magyarosítást is megértem. Engem
vegyetekbe mert én segítek 1000 örömmel. CSak a szöveg fájl kéne,
mert a cd amim vót be krepált(eredeti).
16:02
akkor vagy keresed a letröltések között vagy a magylistába, nem
kötelezõ elolvasni, de nem akarok anniyt írni, hogy FF7 elkezdve
A magyar játékfordítók céhének pápája.
15:40
még1szer vagy akár többször is végigjátszanám, mert angolul is nagyon
tetszett, fõleg akkor magyarul... Nagyon várom már a magyarosítást
15:30
cikknek a 90%-a fölös duma ami senkit nem érdekel. Miért nem lehet
csak a lényeget leírni? Ne haragudj Panyi, de szerintem cikkírás
helyett csinálj egy blogot ezekre. És akit érdekel az tutira el fogja
olvasni.
14:22
mennyi köze van a filmhez? A nyolcadik menürendszerét még
lemagyarosítjátok vagy az már úgy marad?
12:28
tok angolul :P
11:06
egyenesen dicsõség......
11:05
magyarításunk....
10:46
09:21
kovi65
01:45
a magyarosítást. Én mindjárt sírok. Ismét álamtlan éjaszakák ezzel a
játékkal
akkor is ez feldobja az éjszakámat. HAJRÁ
21:35