Szia!
Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm
STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést!
Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
16:58
09:38
22:35
sc 1.15-patchhez az 1.14 patch nem kell igaz?
21:23
19:14
17:19
TBT: épp akartam írni
köszi
addig is nem tölthetõ vhonnét?
19:22
19:19
18:56
15:43
14:37
16:11
a megoldás e-mailben ment hellcommander!
jó játékot!
egyébként nem mûködik! kizárólag eredeti játékokkal játszható!
15:31
21:56
ui: Azert a Kozso-s az tenyleg nagyon durva volt
21:55
Minden elismeresem a Huncraft teamnek! Regen is borzasztoan orultem a munkatoknak, es amikor meglattam az oldalon a hirt, hogy a banda ujra neki all, mit is mondhatnek, repdestem az oromtol
Kivalo munkanak tartom, a szinkront is, mivel nem mindenki szuletett szinkron szinesznek, ezert olyan egy-ket mellekszereplo szovege amilyen. En azota csak ugy jatszom. Mellesleg a poenok, amiket a karik elsutnek, amikor is "bokdosuk" oket.... hat volt egy par, amit nem birtam ki konnyes rohoges nelkul!
Szal hajra igy tovabb!
16:13
13:01
20:32
20:11
20:06
18:32
17:11
16:15
15:36
Yossarian: ha úgy tetszik az eredeti, akkor bizonyára tudsz angolul. Akkor meg minek a magyarítás?
Költöi kérdés nem kell válaszolni
16:19
11:56
22:43
22:42
De egyébként gondolom ez az a "nempublikus": http://ufotrok.extra.hu/index.php?dirpath=./Warcraft%20III/warcraft3%20HUN%202.0%20beta&order=0
Mellébeszélés nélkül.
22:33
TBT-Pumpa!
Azt mondd légyszi hol tudom megszerezni ezt a magyarítást (direkt kértem: mellébeszélés nélkül, de úgy látszik ez nálunk magyaroknál egy betegség...)
Ezen felül a Duke Nukem 3D-nek is van szinkronja (és még sok másik játéknak), egész jó, tetszik is, de én akkor is az eredetit használom, mert jobban szeretem! Sõt megmondom õszintén, ha látok egy filmet (pl. a Tégla) néha ott is jobb az eredeti… még ha meg is szakadnak a szinkronszínészek olyan jó (ld. Karib tenger kalózai)…21:58
15:37
12:39
00:00
HunDragon: Az elõzõ magyarítás+patch-el nekem ment, és biztos sokan panaszkodtak volna mások is ha nem. Nem egyszerû a telepítés, biztos jól csináltál mindent?
Mentéseket tedd el magadnak, uninstallálj mindent, aztán töröld ki a könyvtárat is mindenestül, ahová a játék telepítve lett. Ezután tedd fel a RoC-ot, majd rá a TFT-t, ezután tedd fel a patch-et, azt a verziót, amelyikhez van magyarítás patch (most 1.21a). Ez a patch a TFT-hez legyen, és a FULL változat
http://www.blizzard.com/ -on megleled.
Ezután tedd fel a nagyméretû magyarítást, aztán a magyarítás patch-ét (most 1.21a).
Ha nem így van majd a készítõk kiigazítanak, ha mûködik, jelezz vissza
20:24
14:53
14:00
22:23
20:22
19:56
17:25
oTaMaS! Magyarországon jelenleg abszolút nem kapható Original Bolti Warcraft 3 Roc, TFT!! A forgalmazó cég meghalt, az új helyette pedig csak a WoWot terjeszti! Én is megvenném ha lenne, de nincs! Szal nem kell fikázni (kivételesen) ha nem eredeti.
14:10
Sziasztok !
Nekem nem eredeti a game, de nem baj, van crack az 1.21 hez is. meg más verzió számhoz is !
13:51
17:25
16:36
Pankus: ez nem egy fordítás, ez egy fordítás aktualizálása a legújabb javítócsomaghoz(meg sok hibajavítás)
A fordítás maga persze felirat és szikrokfordítás egyben. De elég nagyocska. Le kell tölteni azt is, meg ezt az aktulizálást is.
16:10
Azért nem kellett volna igy leszolni :P
Patch telepítve van amit kér a program és ráadásul eredeti a játék!! Azt hiszem a 1.7-es patch volt az elõzõ azzal se ment már a játék... Allergiás biztos a honosításra
Bezzeg a sima Warcraft meg ment vele de a Frozen Throne nem...
09:54
Sziasztok!
Nekem is csak feliratokra lenne szükségem, mert szeretem az eredeti hangokat...
00:09
Szijasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a magyarítás csak felirat vagy szinkron is?
És ha nem csak felirat akkor nem tudjátok, hogy honnan szerezhetek olyat?
23:34
20:08
A magyar játékfordítók céhének pápája.
20:03
19:29
18:58
18:52
18:47
17:55
totyax: ne légy neveletlen, segíteni szerett volna csak.
off: crackel nem megy? cska a Starcraftot vettem meg eredetiben. szerettem volna ezt is, csak nem találtam sehol kaphatót.
(szerencsére a Warcraft II BNE megvan eredetiben, gamestaros, vaterán vettem
)
15:51
15:49
15:48
15:46
14:22
13:37
Ugy döntöttem kijátszom...
13:36
13:27
12:18
10:11
Ez igen!
Jó az idõzítés. Épp tegnap telepítettem fel újra, kedvem támadt játszani, erre ilyen hír fogad.
Köszönjük.
08:40
02:29
"Így a legújabb hivatalos 1.21 es folthoz aktualizálták a honosítást..."
Hát 1.17 patch az biztos nem kell hozzá..
Bár valószínûleg elindul azért azzal is, esetleg egy-két sorcsúszás lehet.
00:24
Kell ehhez az v1.17a patch, vagy elég ez?