Warcraft III

Warcraft III

Írta: Husimoto

| 1368

FIGYELEM: Ez a bejegyzés, már több, mint 1 éves, az itt leírtak elavult információk lehetnek!

Nemrégiben a Starcraft legújabb foltjához igazították a honosítást, ezt most a HunCraftos srácok a Warcraft III és a Warcraft III: The Frozen Throne-hoz is megtették. Így a legújabb hivatalos 1.21 es folthoz aktualizálták a honosítást, melyet tõlünk máris letölthettek.
Összesen 68 hozzászólás érkezett
TBT-Pumpa
2007. 05. 21. - 16:58
HUNCRAFT FELHÍVÁSSmiley Olyan lelkes embert keresünk, aki szívesen készítene a mai elvárásokhoz igazodó grafikát az oldalunkhoz. A kód már adott, csak egy egységes designra van szükség. Amennyiben úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni, ne habozz a részletekért üzenetet írni a [email protected] címre.
TBT-Pumpa
2007. 05. 20. - 09:38
nem kell, jó is hogy megkérdezted! nem kell hozzá, az 1.15-ös patch önálló! úgy mint anno volt az 1.14!
takysoft
2007. 05. 19. - 22:35

sc 1.15-patchhez az 1.14 patch nem kell igaz?

 

TBT-Pumpa
2007. 05. 19. - 21:23
mindenkinek megy normálisan a HunPatch?
TBT-Pumpa
2007. 05. 19. - 19:14
ha minden igaz, mindjárt felkerül az oldalra! Battle.net alatt nem lett tesztelve, nem vagyok biztos benne hogy megy alatta, de reménykedjünk! örömhír, hogy ma reggel hivatalosan is bejelentették a StarCraft 2-t! jó játékot, immáron az 1.15-ös verzióval! Smiley
takysoft
2007. 05. 19. - 17:19

TBT: épp akartam írniSmiley köszi

addig is nem tölthetõ vhonnét? 

TBT-Pumpa
2007. 05. 18. - 19:22
Hölgyeim és Uraim! Fiúk és Lányok! Elkészült a StarCraft - BroodWar v1.15 HunPatch! hamarosan felkerül az oldalra is! Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 18. - 19:19
akkor nézd meg az e-mailjeidet is! ott megírtam! sok sikert hozzá így elõleg is! Smiley
komicic
2007. 05. 18. - 18:56
kérlek mond meg, hogy honnan mivel sehol se találom!! és megnéztem az itteni Tesco-ba és nincs!
TBT-Pumpa
2007. 05. 18. - 15:43
akkor vegyétek meg! csak eredeti progval megy a magyarítás!
komicic
2007. 05. 18. - 14:37
Én is a crackeltel szeretnék játszani, nem lehetne megoldani hogy egy oldalra feltennétek hogy hogyan lehet crc-s verzióval. Elõre is köszönöm.
TBT-Pumpa
2007. 05. 17. - 16:11

a megoldás e-mailben ment hellcommander!

jó játékot!

 egyébként nem mûködik! kizárólag eredeti játékokkal játszható! Smiley

hellcommander
2007. 05. 17. - 15:31
Nem eredeti játékkal is meg lehet oldani hogy mûködjön a magyarítás?
lg
lg
2007. 05. 16. - 21:56

ui: Azert a Kozso-s az tenyleg nagyon durva volt Smiley

lg
lg
2007. 05. 16. - 21:55

Minden elismeresem a Huncraft teamnek!  Regen is borzasztoan orultem a munkatoknak, es amikor meglattam az oldalon a hirt, hogy a banda ujra neki all, mit is mondhatnek, repdestem az oromtol Smiley

Kivalo munkanak tartom, a szinkront is, mivel nem mindenki szuletett szinkron szinesznek, ezert olyan egy-ket mellekszereplo szovege amilyen. En azota csak ugy jatszom. Mellesleg a poenok, amiket a karik elsutnek, amikor is "bokdosuk" oket.... hat volt egy par, amit nem birtam ki konnyes rohoges nelkul!

Szal hajra igy tovabb! 

TBT-Pumpa
2007. 05. 16. - 16:13
megjelent a StarCraft BroodWar-hoz az új patch! immáron 1.15-ös verziószámmal! hamarosan jön a hozzá való HunPatch is!
TBT-Pumpa
2007. 05. 16. - 13:01
WarCraft és StarCraft forever!! Smiley
Hubertus93
2007. 05. 15. - 20:32
WoW & WarCraft 3  Forever !! Smiley
Yossarian
2007. 05. 15. - 20:11
Hálásan köszönöm Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 15. - 20:06
amint lesz idõm, elkészítem a javított változatot és feltesszük azt is az oldalra!
Yossarian
2007. 05. 15. - 18:32
Tanulok még, de addig is szeretném ha odaadnád (ha nem tól nagy légyszi küldd el e-mailen) azt a magyarítást amirõl beszélünk...
TBT-Pumpa
2007. 05. 15. - 17:11
akkor tanulj angolt! ilyen egyszerû! május 18.-án talán bejelentik a StarCraft 2-t! ha mégis World of StarCraft lesz helyette tökönszúrom magam! Smiley
Yossarian
2007. 05. 14. - 16:15
De én azért szeretnék: közel sem tudok olyan jól angolul, mint szeretnék.
takysoft
2007. 05. 14. - 15:36

Yossarian: ha úgy tetszik az eredeti, akkor bizonyára tudsz angolul. Akkor meg minek a magyarítás?

Költöi kérdés nem kell válaszolniSmiley 

Yossarian
2007. 05. 13. - 16:19
Köszi Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 13. - 11:56
nem ez sajna nem az Smiley, majd meglátom, ha a többiek megengedik a sima szöveges magyarítás feltöltését akkor feltöltöm, ha nem akkor, majd kitalálok vmit! Smiley
Yossarian
2007. 05. 12. - 22:43
Bocsi nem tudok rendesen linkelni.. Smiley ha kell valakinek majd beírom rendesen
Yossarian
2007. 05. 12. - 22:42

De egyébként gondolom ez az a "nempublikus": http://ufotrok.extra.hu/index.php?dirpath=./Warcraft%20III/warcraft3%20HUN%202.0%20beta&order=0

Mellébeszélés nélkül. 

Yossarian
2007. 05. 12. - 22:33

TBT-Pumpa!

 Azt mondd légyszi hol tudom megszerezni ezt a magyarítást (direkt kértem: mellébeszélés nélkül, de úgy látszik ez nálunk magyaroknál egy betegség...)

Ezen felül a Duke Nukem 3D-nek is van szinkronja (és még sok másik játéknak), egész jó, tetszik is, de én akkor is az eredetit használom, mert jobban szeretem! Sõt megmondom õszintén, ha látok egy filmet (pl. a Tégla) néha ott is jobb az eredeti… még ha meg is szakadnak a szinkronszínészek olyan jó (ld. Karib tenger kalózai)…

 

TBT-Pumpa
2007. 05. 12. - 21:58
végre egy jó hír a sok rossz után! Smiley a hunpatch-el mindenki megvan elégedve? nehezen hiszem el, de ha senki sem küldött hibát akkor egy hibamentes cuccot készítettünk volna? háát van ilyen is? Smiley, nah, jó éjt magyarország! talán a holnapi nap jobb lesz! Smiley
HunDragon
2007. 05. 12. - 15:37
Áááá és újratelepítés után megy...köszi szépen a segítséget Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 12. - 12:39
leírom, hogy mit hogyan kell! 1. Telepítsd fel a WarCraft 3 RoC alapjátékot! 2. Telepítsd fel hozzá a TFT kiegészítõt. 3. Patch-eld a játékot az 1.20d és az 1.21-es patchel. 4. Tedd fel a HunCraft-os magyarítást. 5. Telepítsd fel a magyarítás mellé az 1.21a HunPatch-et! 6. Jó játékot! ennyi! nem hinném, hogy diploma kéne hozzá! Smiley
totyax
2007. 05. 12. - 00:00

HunDragon: Az elõzõ magyarítás+patch-el nekem ment, és biztos sokan panaszkodtak volna mások is ha nem. Nem egyszerû a telepítés, biztos jól csináltál mindent?

Mentéseket tedd el magadnak, uninstallálj mindent, aztán töröld ki a könyvtárat is mindenestül, ahová a játék telepítve lett. Ezután tedd fel a RoC-ot, majd rá a TFT-t, ezután tedd fel a patch-et, azt a verziót, amelyikhez van magyarítás patch (most 1.21a). Ez a  patch a TFT-hez legyen, és a FULL változat
http://www.blizzard.com/ -on megleled.
Ezután tedd fel a nagyméretû magyarítást, aztán a magyarítás patch-ét (most 1.21a).

Ha nem így van majd a készítõk kiigazítanak, ha mûködik, jelezz vissza Smiley

Sondorka
2007. 05. 11. - 20:24
Na jó ! nem olyan Profi a szinkron de szerintem ahhoz képest igen jó !! én meg vagyok vele elégedve.
TBT-Pumpa
2007. 05. 11. - 14:53
oké! értem, hogy a magyar szinkron elég bénára sikeredett! egyetértek nem a legjobb, de legalább ingyen van! ha fizettetek volna azért hogy szinkronos legyen, akkor valszeg jobb minõségû szinkron és jobb szinkronszínészek lennének benne! úgyhogy csak ennyi! ha nem tetszik, akkor ne használd! egyébként van sima feliratos magyarítás is! csak az nem publikus! én is azt használom! Smiley
Sondorka
2007. 05. 11. - 14:00
Yossarian ! Oké hogy az eredeti hangokat "szereted", de szerintem a magyarításban a szinkron hangok nagyon jók Smiley 
Yossarian
2007. 05. 10. - 22:23
Én is használok cracket és megy is (Kaniloader vagy mi a neve, nem én állítottam be)... csak én jobb szeretem az eredeti hangokat ezért, ha valaki tud sima felirat magyarításról az legyen szíves MELLÉBESZÉLÉS nélkül mondja el Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 10. - 20:22
nekem nincs bajom a crackes változattal! az is jó, és azzal is lehet játszani a magyarítással, csak rá kell jönni! egy picit macerásabb! de ha már boltból nem lehet beszerezni, akkor tényleg marad a crackes játék! én is használok hozzá crackeket, mert nem akarom ki be rakosgatni a cd-ket! Smiley
HunDragon
2007. 05. 10. - 19:56
Mondom hogy eredeti a játék ..... akkor nem 1.7 hanem 1.17, az volt az elõzõ magyar patch, már azzal se ment a frozen throne....látom senki se tud segíteni Smiley
titigta
2007. 05. 10. - 17:25

oTaMaS! Magyarországon jelenleg abszolút nem kapható Original Bolti Warcraft 3 Roc, TFT!! A forgalmazó cég meghalt, az új helyette pedig csak a WoWot terjeszti! Én is megvenném ha lenne, de nincs! Szal nem kell fikázni (kivételesen) ha nem eredeti. 

Sondorka
2007. 05. 10. - 14:10

Sziasztok !

Nekem nem eredeti a game, de nem baj, van crack az 1.21 hez is. meg más verzió számhoz is ! 

 

oTaMaS
2007. 05. 10. - 13:51
1.7-es patch nincs is. Most 1.21 a legujabb változat, az kell neked. És valóban az a hiba, hogy másolt a cucc, crack sem segít rajta... Vedd meg az eredetit, sajnálsz párezer forintot ezért a jó gammáért?! Én anno a magyarítás miatt vettem meg az erdeti gammát (5-5k HUF-ért)
Saba
2007. 05. 09. - 17:25
Tényleg... a Warcraft 3nak van még valami kiegészítõje a Frozen Throne-on kívül?...mert akkor kiakasztanám megint az elsõ kettõt is...
takysoft
2007. 05. 09. - 16:36

Pankus: ez nem egy fordítás, ez egy fordítás aktualizálása a legújabb javítócsomaghoz(meg sok hibajavítás)

A fordítás maga persze felirat és szikrokfordítás egyben. De elég nagyocska. Le kell tölteni azt is, meg ezt az aktulizálást is.

HunDragon
2007. 05. 09. - 16:10

Azért nem kellett volna igy leszolni :P

Patch telepítve van amit kér a program és ráadásul eredeti a játék!! Azt hiszem a 1.7-es patch volt az elõzõ azzal se ment már a játék... Allergiás biztos a honosításra Smiley Bezzeg a sima Warcraft meg ment vele de a Frozen Throne nem... 

Yossarian
2007. 05. 09. - 09:54

Sziasztok!

 

Nekem is csak feliratokra lenne szükségem, mert szeretem az eredeti hangokat... 

Pankus
2007. 05. 09. - 00:09

Szijasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy  ez a magyarítás csak felirat vagy szinkron is?

És ha nem csak felirat akkor nem tudjátok, hogy honnan szerezhetek olyat? 

totyax
2007. 05. 08. - 23:34
takysoft : Ne légy neveletlen, ha olyan dologban mond biztosat amirõl fogalma sincs, az nem segítség. Nem értem mit kell szívóznod Smiley
Panyi
Panyi
Vezető szerkesztő
2007. 05. 08. - 20:08
Pontosan!

A magyar játékfordítók céhének pápája.

predatormz
2007. 05. 08. - 20:03
Tehát ha nem eredeti akkor nem is fog mûködni a magyarításSmileySmiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 08. - 19:29
lehet, én már a megjelenésekor megvettem, tehát ilyen dolgok nem érdekelnek! Smiley
Krisi
2007. 05. 08. - 18:58
én asszem 1990-ért vagy 2990-ért az 576-ban Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 08. - 18:52
egyébként minap a Tesco (Teszkó) áruházakban még lattam a warcraft 3-mat és a kiegészítõjét is! asszem 3900Ft-volt a kettõ együtt! simán megéri, szerintem! Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 08. - 18:47
HunDragon - valszeg azért nem megy a pálya mivel a patcheket mellõzted! ezek létfontosságúak a játékhoz! le van írva a magyarítás olvass-el fájlában, hogy szükséges! már nem az én bajom, hogyha nem olvasod el, vagy ha nem tudsz olvasni! sajnálom!
takysoft
2007. 05. 08. - 17:55

totyax: ne légy neveletlen, segíteni szerett volna csak.

off: crackel nem megy? cska a Starcraftot vettem meg eredetiben. szerettem volna ezt is, csak nem találtam sehol kaphatót.

(szerencsére a Warcraft II BNE megvan eredetiben, gamestaros, vaterán vettemSmiley

totyax
2007. 05. 08. - 15:51
Minigun : nem hadovára voltam kíváncsi, hanem a készítõtõl válaszra, amit meg is kaptam, köszönöm neki.
HunDragon
2007. 05. 08. - 15:49
Bocs nem akartam kétszer Smiley
HunDragon
2007. 05. 08. - 15:48
Valaki nem tudja miért van az hogy feltelepítem a honosítást és a faj kiválasztás után nem jön be a töltõ képernyõ csak 1 fekete kép... Kicsit idegesítõ hogy nem tudom kijátszani magyarul Smiley
HunDragon
2007. 05. 08. - 15:46
Valaki nem tudja miért van az hogy feltelepítem a honosítást és a faj kiválasztás után nem jön be a töltõ képernyõ csak 1 fekete kép... Kicsit idegesítõ hogy nem tudom kijátszani magyarul Smiley
TBT-Pumpa
2007. 05. 08. - 14:22
nagyon szépen köszönjük a gratulációkat, de arra kérünk mindenkit, hogyha valami hibát talál a HunPatch-ben vagy a sima magyarításban, akkor azt kérjük, hogy jelezze a: [email protected] , e-mail címre és azt a következõ verzióban kijavítjuk! elõre is köszönjük!! Smiley
Matt
2007. 05. 08. - 13:37

Ugy döntöttem kijátszom...

 

Matt
2007. 05. 08. - 13:36
Kira kijátszom ujra... ?Smiley
oTaMaS
2007. 05. 08. - 13:27
Juhéjj xD
titigta
2007. 05. 08. - 12:18
Valaki esetleg tud valamit arról mikor lehet újra WC 3 at meg TFT-t kapni magyarországon?
ZsOlty
2007. 05. 08. - 10:11

Ez igen!

Jó az idõzítés. Épp tegnap telepítettem fel újra, kedvem támadt játszani, erre ilyen hír fogad. Smiley

Köszönjük. 

TBT-Pumpa
2007. 05. 08. - 08:40
nem kell hozzá az 1.17-es! azért lett ekkora mértete, mivel már azt is tartalmazza! nem indul el az 1.17-essel sajnos, mivel azóta rengeteg dolog változotta WarCraft 3-on! hibákat, észrevételeket és egyéb a hunpatch-el vagy a magyarítással kapcsolatos dolgokat ide: [email protected]
Minigun
2007. 05. 08. - 02:29

"Így a legújabb hivatalos 1.21 es folthoz aktualizálták a honosítást..."

Hát 1.17 patch az biztos nem kell hozzá.. Smiley

Bár valószínûleg elindul azért azzal is, esetleg egy-két sorcsúszás lehet. 

totyax
2007. 05. 08. - 00:24
Nagyszerû hogy törõdnek vele Smiley

Kell ehhez az v1.17a patch, vagy elég ez?
Warcraft III: Reign of Chaos
Fejlesztő:
Blizzard Entertainment
Kiadó:
Capcom
Sierra Entertainment
Blizzard Entertainment
Megjelenés:
2002. július 3.
Játékmotor:
Nem ismert
hirdetés
Legújabb letöltések
Dying Light 2: Stay Human
Hibajelentés a discord szerverünkön várjuk.
| 6.58 MB | 2026. 06. 21. | Arzeen, Fehérváry Péter, NightVison, zotya0330
Mortal Kombat 11
A Telepítő után a játék magyarul indul el, csak és kizárólag az MK11.exe elindításával működik. (ezt a steam-es elindításkor is...
| 88.21 MB | 2026. 06. 20. | zotya0330
Talisman: Digital Edition
A Talisman: Digital Edition játék fordítása. Alapcsomag DLC: A Kaszás, A Fagybetörés, A Katakomba, A Felföld, A Szent Tó, A...
| 2.68 MB | 2026. 06. 16. | ElCid, Paradox Hungary
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2...
| 118.37 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1...
| 143.12 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2\" mappába kell...
| 12.39 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1\" mappába kell...
| 10.80 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon (Classic) játék fordítása. RÉGI steames és gog-os verzióhoz való. Legújabb gog verzióval azonban sajnos NEM MEGY...
| 35.90 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A To The Moon (SerenityForge) fordítása. 2025 októberi steam-es frissítéshez igazítva. A steam mappáján belül a "To the Moon\To the...
| 333.78 KB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
The Darkest Tales
A(z) The Darkest Tales játék fordítása.
| 100.84 MB | 2026. 06. 15. | bembee, Zeuretryn
Legfrissebb fórum bejegyzések
Szia! Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést! Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról? Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét. Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik "A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni! Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32