Resident Evil HD

Resident Evil HD

Írta: Evin

| 3011

FIGYELEM: Ez a bejegyzés, már több, mint 1 éves, az itt leírtak elavult információk lehetnek!

Úgy látszik nagyon megéri Remasterizálni a régi játékokat, főleg, ha olyan minőségi munkát tesznek le, mint a Resident Evil HD Remastered, amit a RE rajongók is szívükbe fogadtak.

Eme nagyszerű kezdeményezéshez konzolos kiadásához készített korábban a RetroConsoleGames fordítást, amit a HUNosítók Team jóvoltából immáron a PC-s játékosok is élvezhetnek.

Mivel a fordítás csak a konzolos honosítás portolása, így aki esetleg fordítási vagy egyéb hibát találna, azt az eredeti fordítók felé jelezzétek, ők a kompetensek az ügyben!

Összesen 20 hozzászólás érkezett
HunterFly
2022. 11. 06. - 11:50

Na, közben valahogy elkerülte a figyelmemet, (illetve nem is találtam elsőre), hogy van steames működő változat. (attól még mindig változatlan a kellemes ismerősökről írt véleményem.)

HunterFly
2022. 11. 06. - 11:44

Tényleg csak a torrentes megoldással élhető a magyarítás? Életemben nem torrenteztem, egy két dolog miatt jó lenne, de egyszerűen nem tudok senkitől sem ncore meghívót szerezni, mert mindig csak mondják-mondják, hogy ennyi meghívót tudnak már küldeni, meg ennyi ismerősük tudd szerezni, de mire oda jutunk, hogy kérnék addigra pont elfogyott az összes. Máshonnan meg amúgy sem mernék semmit sem leszedni... (mármint olyan játékok miatt lenne jó a torrent amik már nem elérhetőek (jobban preferálom a fejlesztők támogatását, steamen is 1100+ játékom van, szóval nem megúszni akarom a játékok megvételét)).

:(


mayermartin
2020. 04. 21. - 19:45
Csupán azért vettem meg Steam- en a játékot, mert nagy örömömre láttam, hogy van hozzá magyarítás, de szomorúan tapasztaltam, hogy nem fut tőle a játék (valami hibakódot kiír). Viszont láttam BounthyGH megjegyzését, a leírt folyamatot végigcsináltam és nekem is jó lett, köszönöm neki! Továbbá a magyarítóknak is köszönöm a fordítást! :)
BountyGH
2019. 07. 05. - 22:50
Sziasztok! Csak azért regisztráltam, hogy ezt leírjam azoknak akik eredeti Steam változatra szeretnék felrakni a magyarítást. Én is szenvedtem vele, mert valami baja van, használhatatlanná teszi a magyarítás az eredeti játékot. A torrentes változattal viszont megy. Persze én Steamen szeretném játszani, ha már megvettem legyenek meg az eredmények. Na de lényeg, én úgy oldottam meg. 1. Töltsd le a torrentes változatot, nekem a Black Box működött.  2. Telepítsd fel a Steam változatot, hogy legyen neki szép mappája. 3. A torrentes változatot rakd fel a gépen valahova. 4. Töröld az eredeti változat filejait, de az eredeti mappát hagyd meg, ebbe másold bele a torrentes változatot. Ne crackeld le, csak másold be. 5. Telepítsd a magyarítást. Én is csodálkoztam de a torrentes változatra simán kicserélhetőek az eredeti játékfileok és a Steam észre sem veszi.  Remélem tudtam segíteni, jó játékot :)  
NokedliBerci
2019. 02. 18. - 00:23
Eredetire nekem se megy, sőt el...sza. Eeredeti játék esetén alapból gáz, hogy nincs bejegyzés a játékról. Lesz megoldás , vagy inkább hagyjam?
zoll86
2018. 12. 23. - 08:15
Sziasztok! Nekem eredeti steam-es verzióre nem rakja fel, vagyis engedi de utána hibaüzenetet dob. Mi lehet a baj? 
vizi
2018. 03. 12. - 14:38
evin nem engedi [color=#10110e][size=3][font=MuseoSans-500]telepiteni [/font][/size][/color][color=#10110e][size=3][font=MuseoSans-500]Mert el indítom a magyaritást és amikor ki kell választani mappát nem engedi ki választani[/font][/size][/color]
nikolasz1997
2017. 02. 11. - 18:47
Mégis hová kell telepiteni? Mert el indítom a magyaritást és amikor ki kell választani mappát nem engedi ki választani???
LionScot
2015. 11. 01. - 13:07
Már nem azért mondom, de a kisujjamban van az egész Resident Evil történelem!! De mi az a fordításban, hogy a Mansion-t, Villának fordítják, hol ott az Kúria!! Vagy például Raccoon City-t, Raccoon Városnak, neki ez a neve!! Tény, hogy élvezetesebb a játék magyarul, de sokat is ront az élvezetből, az hogy hibás a fordítás!! És ez még csak az első pár apró észrevétel!! Félek, hogy ahogy folytatom a játékot lesz még jó néhány hasonló baki!!
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2015. 07. 21. - 21:39
hát ez valami eszméletlen király játék lett egyszerüen tökéletes szavakat nem találok rá nem kell ide végig játszás magyarositóval tökéletesen ki lehet találni mi mire való meg mit hol kell csinálni jó, volt egy rész ahol nagyon meg fogott egy ilyen kisérleti résznél de utána néztem már az elsö mondatból ki találtam hogy kell ki kombinálni a szineket  :) na folytassuk tovább :)
Novák Gábor
Novák Gábor
Tesztelő
2015. 07. 20. - 14:22
@dancsok23 - Nekem működik az eredeti Steames példánnyal.
dancsok23
2015. 07. 19. - 19:20
Sziasztok! Ez a magyarítás steames verzióval is működik?
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2015. 07. 19. - 17:14
kösz a magyarositás ez még a normális resident evil
BCS911
2015. 07. 17. - 00:08
saját végigjátszás, annak aki nem akar szívni a játékkal :) https://www.facebook.com/groups/hardveresszoftverimadok/permalink/956420577741932/
stibaking
2015. 07. 15. - 23:31
Köszönöm a magyarítást!
Patyek
Patyek
Senior fordító
2015. 07. 15. - 19:07
Ez kellemes meglepetés volt, nem is tudtam, hogy készül. Köszönöm! :R

Üdv.: Patyek

Misi 007
2015. 07. 15. - 13:43
Nagy köszönet érte, remélem, hogy előbb-utóbb minden Resident részt felújítanak majd. Nemsokára jön majd a Gamecube-os Zero, de a legjobb lenne, ha az általam legjobban kedvelt második részt is felújítanák.
Novák Gábor
Novák Gábor
Tesztelő
2015. 07. 15. - 07:49
[b]Nagyon köszönöm![/b]
BCS911
2015. 07. 14. - 12:34
Sajnos a legtöbb játéknál egyszerűen csak annyit csinálnak hogy a felbontási lehetőséget feljebb tolják, a grafikát pedig ugyanúgy hagyják. Voltaképpen itt is azt csináltak a pc-nél, csak azért sokkal jobb a grafikája az eredetihez resident 1-hez képest mert ez egy gamecube konzolhoz készült változat. Ez voltaképpen egy nagyon más játék mint az eredeti, a legtöbb helyen a pálya teljesen más, teljesen más események is vannak benne. Ráadásul nehezebb is lett mint az eredeti mert ebben a zombik felkelnek ha nem égetik el őket, a kutyák sokkal erősebbek és van még néhány nehezítő dolog. A férfival komoly szenvedés végig vinni.
BCS911
2015. 07. 14. - 12:04
hiper ultra szuper
Resident Evil: HD Remaster
Fejlesztő:
Capcom
Kiadó:
Capcom
Műfaj:
Megjelenés:
2015. január 17.
Játékmotor:
Nem ismert
Kapcsolódó letöltések
Resident Evil: HD Remaster

A Resident Evil HD játék teljes fordítása.

| 28.41 MB | 2023. 12. 20. | FEARka, Konyak78, TON, Kolo, RetroConsoleGames
hirdetés
Legújabb letöltések
Dying Light 2: Stay Human
Hibajelentés a discord szerverünkön várjuk.
| 6.58 MB | 2026. 06. 21. | Arzeen, Fehérváry Péter, NightVison, zotya0330
Mortal Kombat 11
A Telepítő után a játék magyarul indul el, csak és kizárólag az MK11.exe elindításával működik. (ezt a steam-es elindításkor is...
| 88.21 MB | 2026. 06. 20. | zotya0330
Talisman: Digital Edition
A Talisman: Digital Edition játék fordítása. Alapcsomag DLC: A Kaszás, A Fagybetörés, A Katakomba, A Felföld, A Szent Tó, A...
| 2.68 MB | 2026. 06. 16. | ElCid, Paradox Hungary
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2...
| 118.37 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1...
| 143.12 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2\" mappába kell...
| 12.39 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1\" mappába kell...
| 10.80 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon (Classic) játék fordítása. RÉGI steames és gog-os verzióhoz való. Legújabb gog verzióval azonban sajnos NEM MEGY...
| 35.90 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A To The Moon (SerenityForge) fordítása. 2025 októberi steam-es frissítéshez igazítva. A steam mappáján belül a "To the Moon\To the...
| 333.78 KB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
The Darkest Tales
A(z) The Darkest Tales játék fordítása.
| 100.84 MB | 2026. 06. 15. | bembee, Zeuretryn
Legfrissebb fórum bejegyzések
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról? Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét. Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik "A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni! Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
Sziasztok! Csináltam egy Fallout 1 videót, nem a szokványos 3 órás csak játszol, kicsit gyorsabb. Még nem magyar, angolul rögzítettem és vágtam meg. Ha gondoljátok nèzzétek meg! https://youtu.be/eF6CC2710ZY?is=mgF5fu6__5EQ1d8h
Johnnyboy | 2026. 06. 17. - 14:25
Egyébként elnézegetve összehasonlító videókat nem is tér el a szöveg a régihez képest szóval ahhoz nem igen nyúltak... Szóval nem volna lehetetlen összefésülni...de az átnézés átnyálazás ugyanugy sok időt ölelne fel. De ezt majd úgyis mondja egy szaki aki esetleg gondolkodik a fordítással kapcsolatban..
Csovesbanat | 2026. 06. 13. - 19:53