The Sinking City Remastered
| 3110
A ködbe burkolózó Oakmont városa végre magyarul is feltárja sötét titkait…
The Sinking City Reamstered mostantól teljes egészében magyar nyelven játszható, beleértve a küldetéseket, jegyzeteket és minden hátborzongató részletet, amely a mélyből hívogat.
Lépj egy magándetektív szerepébe, és merülj el egy nyílt világú, nyomozásközpontú horrorjátékban, ahol nem kapsz mindenre egyértelmű választ. A nyomokat neked kell összeraknod, a következtetéseket neked kell levonnod.
Oakmont egy elárasztott, hanyatló város, ahol az utcákat víz borítja, a lakók furcsán viselkednek és valami ősi, kimondhatatlan erő szivárog fel a mélyből.
Használd az elmepalotát, kutass archívumokban, hallgass ki tanúkat — de vigyázz, minél közelebb kerülsz az igazsághoz, annál inkább kockára teszed az épelméjűségedet.
A fordítás a játék hangulatát és stílusát megőrizve készült, különös figyelemmel a Lovecrafti atmoszférára és a noir nyomozói élményre.
Merülj alá… és deríts fényt az igazságra – bármi áron.
17:47
Köszönjük!
Lets Game!
15:47
Köszönöm.
10:38
A 2019-es verzióhoz lesz majd ,,átirat"? Előre is köszönöm a választ, és a munkátokat!
12:25
Az ESET nem szereti a file-t, "suspicious object" címen meggátolja a letöltést, vagy a futtatást. Csak persze semmi értesítést nem dob a "drága", csak bementem a karanténba és látom a ~60 darab próbálkozásom, csak karanténba helyezve mind.
Akinek ESET Internet security van telepítve, tudjon róla.
11:53
Sziasztok! Kérlek nézzétek meg a szerveren lévő .exe file-t, mert valami bibi van vele. PC-n próbáltam letölteni, de "jogosultság szükséges a letöltéshez" vagy "nem sikerült befejezni a letöltést" vagy "hiba a file elérésénél" üzeneteketet dobál random. Próbáltam más honosítást tölteni az(ok) tökéletesen lejön. Próbáltam mobillal is letölteni, azzal lejön a file, de miután átrakom pc-re, azt kapom, hogy "hibás .exe fájl, nem futtatható".
Köszi utánajárásotok, és természetesen a fordítást!
14:24
Köszönjük!
06:27
Ha lesz rá igény, majd megnézem.
22:52
Hatalmas köszönet!
Az eredeti verzióval esetleg kompatibilissá tehető?
13:57
Köszönjük!
23:45
Köszönjük! :)
21:11
Köszönöm.