Szia!
Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm
STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést!
Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
12:54
18:52
15:26
Kedves TBT!
Volna egy kis kérésem hozzád. A Starcraft egy viszonylag régi játék, és elég kevés patch jelenik meg hozzá. Nagyon örültem,mikor megtudtam, hogy update-elted 1.14-re a honosítást, milvel így tudok játszani Battle-Net-en is(a magyarítás nem nyúl hozzá az eredetijátékoz
)
Napokon belül viszont megjelenik az 1.15-ös patch. A ligákon kívül más nem nagyon fog változni asszem. Ha ráérsz vess majd rá egy pillantást!
info: blizzard.com (legújabb hír)
Más:
Kis info a Starcraft II-rõl. (szinte minden, amit jelenleg tudni lehet róla, az egységekrõl, fejlesztésekrõl)
http://www.gamekapocs.hu/cikk/167/162/1/Starcraft+2+Bemutato [URL]
15:01
18:59
SC2? hmmm....
vannak helyzetek, mikor egy cég rádöbben, hogy ezt most, amit csinálunk, nem lehet olyan minõségben megcsinálni, hogy böszkén eladhassuk.
ekkor 2 dolog történhet.:
1- eladják kevésbé büszkén.
2- lehet, hogy a project már 70-80%-ban kész van, mégis lefújják. Ezutóbbit azok a cégek szokták, akik NAGYON adnak a minõségre. Ezért is nincs ma Fallout 3(bár azt azóta eladták és elõrõl kezdik), Warcraft Adventures(állítólag a teljes grafikai és szövegeanyag megvolt már) a blizzardtól, és Jazz Jackrabbit 3 az epictõl(ezen utóbbiból még a BETA is kiszivárgott. teljesen játszható, nekem is megvan. csak úgy gondolták, hogy ez a 3D még nem elég szép).
Csak remélni merem, hogy a Starcraft II nem egy elsietett játék lesz, hanem egy igazi, remek folytatása az elõzõnek, mint a Diablo 2, a Warcraft 2-3.
De azt tudom, hogy vacakot nem fognak kiadni. a Blizzard nem
A Starcraft 1 a legjobb stratégia, amivel a mai napig is napokat tudok játszani egyfolytában. tényleg nem ártana bele legalább egy 800x600, meg egy 1024x768, de így 640x480-ban is 5 perc alatt meg lehet szokni mindent
A fordítás egyszerûen hihetetlenül remek, a hangok, minden. TBT aktualizálása tökéletesen mûködött nálam, hatalmas köszönet érte.
Nagyon várom a Starcraft II-t, (bármikor is jöjjön, alig várom, hogy lefordíthassam
17:46
14:48
07:48
22:09
"majdnem minden Blizzard játékhoz"... vagyis kettõhöz?
akkor én is majdnem minden blizzard játékoz készítettem honosítást
(persze minõsgében messze felülmúlnak a huncraftosok, ezt nem kétlem, de a majdnem minden picit túlzás
)
21:58
21:14
Az az igasság hogy nem lehet kapni a magyországi beszálító név szerint N-tec Megszünt létezni nincs aki behozza a játékot. Ezért várják a boltok is az új beszállítót. Nincs se Warcraft se Starcraft se diablo.
Szomorkodjunk
20:47
14:19
14:05
Sajnáltok rá 2000 Ft-ot? Azért itt már komolyan nem az árral van a problem, hanem a mentalitással, mert ha szereted ezt a játékot... na mind1, ez egy más téma.
Amúgy nagyon várom/várjuk a war3-hoz is a hasonlót ;)
19:52
18:39
18:04
Az egyik legjobb PC játék!
Imádom
14:51
14:41
amúgy nézem, és tényleg! megy a hunraft.hu régebben megszünt pedig az oldal
14:39
Eredeti? ugyan már
Megy az simán egy rendesen leszedett ISO-ról is
Tapasztalatból tudom, mert én csak 1 példányban vettem meg, és felraktam a barátnõm gépére is. Persze Battle.Net csak nálam megy, de hálóban, meg kampányban megy nála is.
13:16
12:32
09:09
23:13