Szia!
Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm
STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést!
Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
09:07
09:06
13:41
13:40
20:34
Utánanéztem!
A hunpatch nem jó, de a battlenetes patchel mûködik a magyarítás.
Akinek ilyen gondja van azt használja.
20:18
Hello!
Nekem is ez a problémám.
A sorszám (144) nem található a DLL-ben (storm.dll).
Na most ez mi? Az starcrafthun oldalon lévõ hun 1.15 ös patchet használtam. Loool
18:38
18:38
drew
Van feltelepítve 1.15-ös Patch ??
Én is így jártam
18:37
drew
Van feltelepítve 1.15-ös Patch ??
Én is így jártam
00:41
10:32
Én meg azt sajnálom, hogy nem tudok 1440*900-ban játszani vele
A magyar játékfordítók céhének pápája.
12:49
Komolyan hihetetlen ez a játék.
Játszottam vele, mikor megvettem. hónapokat.
SOHA egyetlen hibát nem találtam benne. Most meg már a 23. patch jön ki hozzá....
Azóta is sajnlálom, hogy nem lehet 1024x768-ban játszni
12:45
TBT:
nem tudom. bevezettek egy teljesen új battle.net rendszert, még lehet benne kliens oldalon is hiba. De kétlem, hogy nem tesztelték volna eléggé.
De az akkor is a Starcraft. Lesz még ehhez patch
Ha meg mégsem, akkor nekiugrunk a Starcraft II-nek
Na abban a munkában örömmel segítenék a Huncraft Teamnek, ha belevág. Fõleg, ha ilyen jó szinkron is lezs hozzá
Majd meglátjuk a fileszerkezetet.
NEm hinném, hogy felhagynak a jó öreg MPQ formátummal. Diablo óta nem lehet feltörni....
(Laikusoknak: MPQ olyan tömörítvény, aminek a headerje külnö van tárolva. vagyis magában az MPQ fileban csak adat van, arról nincs információ, hogy melyik filenak mi a neve, vagy hol kezdõdik. Csak akkor tudod kibontani, ha szerzel vhonnét egy headter, vagy filelista txt, ami megmondja mi van benne. Sok-sok év hackelés után sikerült feltörni a Warcraft II, diablo i-ii, wariii, starcraft-ot, de állítólag ezekhez még ma sincs 100%-os header(vagyis még mindig van olyan rész, amirõlnem tudjuk, hogy micsoda. Na ezért lett az én WarII fordításom menüjének egyik darabja is angol... nincs meg a fordítandó file
)
19:37
19:37
18:28
Na köszi szépen takysoft
A magyaritás fent van csak a patch nem volt (1.15). Akkor majd letöltöm !! (Ja de az 1.14-es frissítés a magyaritáshoz elindult az 1.13d verziómmal.)
16:59
13:58
Ja és a magyarosítást fel se tettem még.
13:57
Az SC2 bejelentése után én is belelkesültem, úgyhogy feltelepítettem az elsõ részt. Valamiért állandóan újra indul játék közben, random szerûen. Néha 10 perc, néha 30 perc után. Próbáltam 1.15-ös és 1.09-es patchel is, valakinek van ötlete mi lehet az oka? A játék eredeti egyébként.
22:57
Sondorka: ja még valami. ez nem magyarítás, hanem egy magyarítás aktualizásála a játék legújabb patchéhez.
maga a magyarítás nélkül ugye nem fut. A Huncraft magyarítást be kell szerezni hozzá
22:52
20:57
Hello !! nekem nem mûködik azt mondaj "Sorszám (144) nem található DLL-ben (Storm.dll)" Patch kéne neki ??
19:13
19:09