Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
Sziasztok! Csináltam egy Fallout 1 videót, nem a szokványos 3 órás csak játszol, kicsit gyorsabb. Még nem magyar, angolul rögzítettem és vágtam meg. Ha gondoljátok nèzzétek meg!
https://youtu.be/eF6CC2710ZY?is=mgF5fu6__5EQ1d8h
Johnnyboy | 2026. 06. 17. - 14:25
Egyébként elnézegetve összehasonlító videókat nem is tér el a szöveg a régihez képest szóval ahhoz nem igen nyúltak... Szóval nem volna lehetetlen összefésülni...de az átnézés átnyálazás ugyanugy sok időt ölelne fel.
De ezt majd úgyis mondja egy szaki aki esetleg gondolkodik a fordítással kapcsolatban..
Csovesbanat | 2026. 06. 13. - 19:53
Mizujs van, minden OKÉ a Silent Hill 3 szonkronkészítésében?
Én most vettem + eredetiben!!!!!
Imádom a Silent Hill sorozatot, az eddgi összes részét végig vittem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok sikert és kitartást!!!!
Nem vagyok teljesen tisztában az sh 4 részes sorozatával, mert még nem játszottam egyikkel sem, de most asszem (ha már van szinkron) kipróbálom valamelyiket. Szeretném ha felvilágosítanátok, hogy jól tudom-e, hogy az sh2 és az sh4 az egymás folytatása, az sh1 és az sh3 az meg két külön történet, se egymáshoz és a többihez sincs közük, tehát teljesen függetlenek és önmagukban is megállják a helyük, vagyis ahhoz, hogy az sh3-at elkezdjem nem szükséges az sh1, sh2 ismerése (sh4-et nem írtam érthetõ okokból :p)? Írjatok! Ja és thx a szinkronosoknak! :D
Üdv,
Plepszi
Egyébként nekem ezek a hírek tetszenek :P
rhocco: Heather-é
Bár egy csapat csinált olyat, hogy optimalizáltak egy emulátort külön SH1-re, csináltak install shield-et, meg minden. Szal tiszta PC-s változat, mûködik is, játszottam már vele.
az eredeti playstation verzió ISO-ja ott volt mellette tömörítva zipben, abból dolgozott.
na majd keresek egy webímet, ha valakit érdekel.
Gratulálok a szép munkához, és sok sikert a továbbiakban a Játékszinkron Stúdió csapatának.
Végre valahára ezt is megértük hogy elkezdõdik a jobbnál jobb játékok le szinkronizálása. (ezt most nem rossz indulatból mondtam)
A Silent Hill 3-at most már biztos hogy megveszem pedig még egy kicsit akartam várni míg le nem megy az ára olcsóbbra de most már felesleges várnom, egyszerüen megveszem most, (jut eszembe akkor gondolom a Silent Hill 4-et is le szinkronizáljátok, mert ha igen akkor azt is megveszem már most a 3-dik résszel egyetemben).
Viszont azt szeretném megtudni hogy a Silent Hill 2-õt hol lehetne megvenni vagy megszerezni? mert már a CD galaxisban csak a 3-ik és 4-ik részt lehet megvenni.
Elõre is köszi a választ.
rhocco: A képen Heather szája látható, aki annak a Harry Manson-nek a lánya aki a Silent Hill 1-ben fõszereplõ volt.
Nem hiába van mindegyik rész a polcon. Remélem az elkövetkezõkben a 4.rész is jön !!
Handrx!
Az Age III "elvileg" magyar nyelvû lessz, reménykedjünk, hogy nem csak felirat szinte.
Cat: akkor töltsd le innen, itt nem rarban van :-).
A magyar játékfordítók céhének pápája.
Idézek az általam írt hírbõl:
[i]Az elõzetesben található feliratok még a régi honosításból valóak, így olykor elõfordul, hogy még nem egyezik meg a szinkronnal.[/i]
Mikorra lesz kész KB?
100%.os lesz?
Remélem tuti lesz a szinkron és bagyon precíz, és a precíz munkát szeretem!!:)
sok sikert és jó munkát!!:)