Szia!
Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm
STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést!
Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról?
Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét.
Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik
"A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni!
Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32
16:32
18:26
indul mindig elölröl kell kezdeni de mentek utána lefagy, igaz nem
eredeti a dvd és nem tudom hogy hol lehet erre patchot találni.Ha
valaki tud segitsen.Köszike. Magánba is irhat : [email protected]
21:36
21:30
helyét a játékban hogy tetszik?
21:24
16:45
homlokát....."
13:22
A magyar játékfordítók céhének pápája.
22:46
mondtak, hogy tokeletes, es kicsit jobban belenezve egy bughalmaz
volt! Es senkinek sincs ahhoz joga, hogy csak ugy mindenben igaza
legyen, most ha en azt mondom, hogy Panyi hulye akkor az ugy is van es
nekem igazam van? Vagy ha imike azt mondja, akkor neki meg mar azonnal
igaza van? sztem ez korant sincs igy, es nem is lesz. En azt nem
ketlem, hogy .:i2k:. jo/szep/ugyes forditasokat keszit, de ez meg
korant sem jogosit fel senkit arra, hogy mindenki neki adjon igazat,
meg akkor is ha nincs igaza. A talpnyalassal meg szart se ersz, csak
egy kis kukacnak fognak tekinteni, akinek nincs sajat velemenye.
.:i2:. : Miert mondod azt hogy azonnal ugrottak a fel mondatodra,
mikor amire "ugrottak" az be volt fejezve? sztem ez igy nem korrekt,
hogy a figyelmetlenseget arra fogod, hogy nem volt kesz a mondat, meeg
nincs szerkesztes. Viszont a vitat azt most zarjuk le, mert semmi
ertelme azon vitazni, hogy mit is jelent a jatek neve, mivel sokkal
szebb nev a Half-life mint a Felezési idõ, nemde?
22:31
kútba ugrasz, mert neki mindig igaza van. De neki még akkor is igaza
van, ha hülyeséget mond, mert igaza van, mivel igaza van. Értem.
15:21
hogy tökéletes. Joga van ahhoz, hogy mindenben igaza legyen
15:09
volt, amit írtál, és nem befejezettlen félmondat: "Arról azonban
mindenki megfeledkezik, hogy így van írva: Half Life és nem így:
Half-Life..." Nem tudom, hogy hol olvastad, hogy Half Life,
mármint hivatalos helyen, vagy netalántán a játékban, de szerintem
azok, akik szeretik és nagyon ismerik a játékot, nem felejtik el, hogy
Half-Life. Különben meg miért van az, hogy akármikor olvasom a
hozzászólásodat, mindig az jön le, hogy csak neked lehet igazad,
mindenki más hülyeséget beszél?
10:52
írni, de ezt már tudhatnátok:P
A magyar játékfordítók céhének pápája.
10:26
ami ténylegesen felezési idõ, de megkockáztatom hogy semmi köze a
játékhoz, csupán azért lett ez a neve, mert jól hangzik. És ezt a
készítõk is jól tudták. A hírben felesleges kavarás volt játék nevét
magyarra fordítani.
00:34
00:22
rendesen: A korábbi hozzászólásommal arra szerettem volna utalni,
hogy nem mindegy, hogy írod: Half-Life avagy Half Life. Ugyanis, a
kettõ nem egy és ugynaaz! De erre én is felhívtam a figyelmet: "
Half-Life... Utóbbi valóban az atomok felezési idejére
vonatkozik..." Ha figyeltetek volna, akkor észrevettétek volna, hogy
a komment nem volt rendesen befejezve és ugye itt nincs szerkesztés
utólagosan...
22:55
az enyémet; úgy más képet festett volna az egész.. Amúgy a kísérletre
emlékszem, de pontosan mi az összefüggés a felezési idõvel és a Xenbe
nyúló térkapu megnyílásával (még nem gondolkodtam el a kérdésen,
inkább a ravaszon tartottam az ujjam, nem volt idõm filozofálgatni, ez
a téma meg -szerencsére- újra szóba hozta az egészet)?
22:49
sikeredett fizikai kísérleten alapul. Másik: szerintetek miért van
az összes domainban kötõjel? half-life.hu, half-life2.com... Valve
vagy a Steampowered oldalán is meg lehet nézni, kötõjellel van írva.
Szóval i2k, enyhén rosszul olvastad.
22:42
teszi a cím kötõjellel való írását, mert a képen, a lambda-jel mellett
balra lehet látni a Szén 14-es izotópjának vegyjelét, amit köztudottan
a leletek kormeghatározásában játszik létfontosságú szerepet.
22:40
Van még kérdés?
22:30
képen is! http://www.gamoniak.com/IMG/jpg/cdc_hl.jpg
21:53
21:53
20:54
háttérhez. xensev: te valamit nagyon elnézel...
20:20
20:19
1-et stb -hez készítsétek a fordítást. A Godfather -t lefordítod i2k.
Ha igen akkor kb. mire készül el? Király fordításokat csinálsz, a
videokat ezuttal kérlek ne bántsd. A DRIV3R-nél a videók nálam sokkal
rondábbak lettek. A GTA fordítást még telepíteni se engedi.
19:50
fejemre: Arról azonban mindenki megfeledkezik, hogyha így van írva:
Half Life és nem így: Half-Life...
19:49
19:48
Life és nem így: Half-Life... Utóbbi valóban az atomok felezési
idejére vonatkozik...
18:48
18:40
teljessel.
17:59
Ha legyõzöm az Oblivion-lázat, akkor ki is próbálom majd.
17:53
felezési idõ:P
A magyar játékfordítók céhének pápája.
17:46
"half-life" összetétel tényleg "felezési idõt" jelent, amely
kifejezést az atomfizika területén használják.
17:39
17:29