Call of Duty 2 és 100000. szám

Call of Duty 2 és 100000. szám

Írta: Panyi

| 1025

FIGYELEM: Ez a bejegyzés, már több, mint 1 éves, az itt leírtak elavult információk lehetnek!

Kérem szépen ezt is megéltük. Már majdnem 800 fordításunk van, egészen pontosan 795 és folyamatosan emelkedik. De nem ezért írok most, hiszen a Call of Duty 2 honosítás átlépte a bûvös 100 000. letöltést. Ez azért is meglepõ, hiszen az elsõ változat több, mint egy éve jelent meg az oldalon és még a legújabb frissítése is egy éves, de még mindig töretlen népszerûségnek örvend a játék és maga a fordítás is. A második helyen a Warcraft 3 szinkronja áll mindössze 57 000 letöltéssel, tehát nagyon vezet a CoD 2. Ezúton is köszönjük Bakernek és csapatának ezt a remek fordítást. Ráadásul hamarosan jön a következõ honosításuk. További információért látogassátok meg az oldalukat a http://bakeronline.hu/ linken.

Kapcsolódó cikkek/hírek

The Baker Company magyarítások Panyi 2014. április 10.
CoD2 nemzetközi CTF kupa (x) RaveAir 2012. január 11.
Call of Duty 2 RaveAir 2011. november 11.
A CoD2 klán TGF-et hirdet RaveAir 2011. június 22.
Call of Duty 2 RaveAir 2009. november 11.
CoD2 - Régi-új TDM szerver RaveAir 2009. augusztus 28.
Call of Duty 2 RaveAir 2008. november 2.
Call of Duty 2 Husimoto 2007. szeptember 4.
Call of Duty 2 Panyi 2006. április 21.
Call of Duty 2 Husimoto 2006. március 19.
Call of Duty 2 Panyi 2006. február 5.
Call of Duty 2 szerver Andy 2005. december 16.
Call of Duty 2 Panyi 2005. december 12.
Call of Duty 2 Husimoto 2005. október 31.
Call of Duty 2 Andy 2005. október 30.
Call of Duty 2 demó Husimoto 2005. szeptember 29.
Új szerkesztõ a Magyarítások Portálon Panyi 2004. május 30.
Összesen 45 hozzászólás érkezett
hallgato
2007. 07. 28. - 18:02
Kérem kerülni a wareztSmiley
TyuXem
2007. 07. 28. - 15:11
Sokhelyen le lehet tölteni pl az igen gagyi mybittorrent.com-ról töbszáz torrenten keresztül.
hallgato
2007. 07. 27. - 17:47
Nem kel letölteni. Elmész a boltba és megveszedSmiley
Martincross
2007. 07. 27. - 17:35

Mert mindenhova beírtam és nem találom meg..Smiley
Me Xboxon is meg van de gépen 7.1 egy vagy azt akor ugy jobbSmiley

 

Martincross
2007. 07. 27. - 17:33

de amugy a COD 3-at Hol lehet letölteni?Torrentel?

 

Martincross
2007. 07. 27. - 17:33
Én már vagy 10000000000-szer kijátszottam és mindig is tetszik ..Kegyetlen zsírosan jó
Heal
2007. 07. 26. - 00:01

Fax a frissites.......oh ,hogy browser nem elkudte ujra.Ellnezest:

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4:_Modern_Warfare

Ennyit a PC Gururol: PC, Xbox 360, PlayStation 3

Es elobb rosszul irtam a keszito csapat nevet:Infinity 

Heal
2007. 07. 25. - 23:58
Szep ujsag az a PC Guru ha meg ennyit se tudnak hogy CoD4 konzolon is meg Pc-n  is megjelenik,Én inkább attol tartok hogy konzolon saccra 300* lesz jobb mint Pc-n. De a lényeg a SZAM:10.000+ a maradek.Amugy 3 azert nem jelenik meg pc-n mert azt nem az Infyniti csapat csinallta.
Heal
2007. 07. 25. - 23:56
Szep ujsag az a PC Guru ha meg ennyit se tudnak hogy CoD4 konzolon is meg Pc-n  is megjelenik,Én inkább attol tartok hogy konzolon saccra 300* lesz jobb mint Pc-n. De a lényeg a SZAM:10.000+ a maradek.Amugy 3 azert nem jelenik meg pc-n mert azt nem az Infyniti csapat csinallta.
Lechoo Edy
2007. 07. 24. - 20:19
Krat, a játék se rossz
Cat
Cat
2007. 07. 22. - 17:00
hát ha jön cod4 nem hiszem h sokan cod3 aznánnak Smiley
Husimoto
2007. 07. 21. - 11:18

No egy kis pontosítás a cod3 csak konzolokra jelent meg és egynelõre nincs is semmiylen hír róla, hogy Pc-re megjelenne, bár a Halo is majd 2 évre rá jelent meg PC-re minthogy kijott konzolra. Reménykdni lehet, de én személyszerint nem sok esélyt látok rá.

Cod4 pedig Pc-re is megfog jelenni, a tervek és a hivatalos hírek szerint is. Tehát a fejlesztõi oldalon meghnézitek Pc-re is meg fopg jelenni. Cak a pontosítások érdekében irtam le,mielõtt rémhírek keringenek a Portálon a cod4-el kapcsolatban. 

 

hallgato
2007. 07. 20. - 18:19
Biztos.Smiley
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 20. - 18:13
Bocsi a hülyeségért! A nagy meleg lehet az oka! :P
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 20. - 12:12
Wáááá Smiley Kaptam egy nagyon fájintos fhsírt! Smiley Már éírniu sem tudok! Smiley Ez nagyon nagy! Smiley
hallgato
2007. 07. 20. - 10:27
Na én meg azt olvastam hogy csap pc-n. Esetleg  még PS 3-on isSmiley
TBT-Pumpa
2007. 07. 20. - 09:38
pc gurun azt olvastam hogy a cod 4 ismét csak konzolon fog megjelenni! pc-re egyenlõre nem tervezik az átírást, így nem értem hogy hallgato, miket irogat! Smiley, majd a Cod 5-öt megkapjuk PC-re, olyan 2-3 év múlva! Smiley
hallgato
2007. 07. 19. - 23:14
Nekem nem.
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 19. - 23:01
Nektek is furán jön be az oldal?
lachi
2007. 07. 19. - 21:46
 a CoD 4-nek a béta tesztje xbox360-on lesz augusztusban
lachi
2007. 07. 19. - 21:45
 a CoD 4-nek a béta tesztje xbox360-on lesz augusztusban
hallgato
2007. 07. 19. - 19:50
Call of Duty 3 már rég megjelent. Pc-re nem kapható. De nemsokára megjelnik a 4. az pedig csak PC-re kapható.
Töki
2007. 07. 19. - 19:29
Hali lehet egy kérdésem remélem a Call Of Duty 3 Pc-re is kapható lesz ?
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 19. - 09:26
Pár hete? Smiley
Raymckurt
2007. 07. 18. - 23:42
Mondjuk a népszerúsége a fordításnak adott a játék játszottsági szintje miatt. Pár hete lehagyta aWow-ot is, kb egy szinten vannak most.
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 18. - 22:24
Igen, minket is kerestek már meg ilyen gonddal! Smiley De a fordítók türelme és kitartása a csillagos ég! ;)
Turki
2007. 07. 18. - 18:50

hát énis letöltöttem egy párszor a haveroknak...

sok hülye nem tudja h kell   xD 

hallgato
2007. 07. 18. - 17:13
Fél nap allat 200-at növekedet. Ha lenne graf. fordítás egy nap alat sztem elérné a 2-3 ezret.Smiley
Doran
2007. 07. 18. - 14:42
.: |MP| :. (csak átírta a smileyre)
Doran
2007. 07. 18. - 14:41
Szégyellem magam mint .SmileyMP|:. klántag hogy csak vagy 1x szedtem le a magyarosítást, és nem is használom Smiley De azért gratula! Smiley
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 18. - 14:09
Lehet, hogy pár ezerrel megemelkedne a letöltések száma! ;) Csak szerényen na Smiley
hallgato
2007. 07. 18. - 12:55
Tegnap otta 101-en töltötték le!
hallgato
2007. 07. 18. - 12:55
Panyi:Jócskán
Panyi
Panyi
Vezető szerkesztő
2007. 07. 18. - 12:12
Na akkor kíváncsi leszek mennyire fog emelkedni letöltés szám, mármint ha megjelenik graf fordítás...

A magyar játékfordítók céhének pápája.

hallgato
2007. 07. 18. - 10:00

ja graf fordítás kafa lenne.

 

akyyy
2007. 07. 18. - 01:50
én most jáccok vele! ugyhogy köszi
robotzsaruk
2007. 07. 17. - 23:23
gratula!
Alwares
2007. 07. 17. - 22:46
És hamarosan lehet dolgozni a Cod4-en!
TBT-Pumpa
2007. 07. 17. - 22:00
warcraft 3 fordítása csak azért a második, mert amikor megjelent, nem került fel egyszerre ide a portálra és mindenki a huncraft-ról töltötte le... csak hónapok késésével került fel ide.. így érthetõ a lemaradás... meg a cod 2 magyarítását sokkal kevesebb idõ feltölteni, mint a WarCraft 3-ét! csak ennyi... egyébként a következõ projekt a Company of Heroes lesz... remélem nem árultam el nagy titkot! Smiley
Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2007. 07. 17. - 21:39
Nem gondoltuk volna, hogy ennyien fogják letölteni :P Majd el kéne készíteni lassan a grafos fordítását is, nemde? Smiley
hallgato
2007. 07. 17. - 21:18
Én is egítettem egy 10-el.Smiley
Minigun
2007. 07. 17. - 20:53

Meg a fél MP ezt népszerûsíti a klán révén. Smiley

De hatalmas gratula az oldalnak, meg a készítõknek, meg nekem, mert én is letöltöttem már párszor.. Smiley 

grim
2007. 07. 17. - 20:22
És a hír publikálása óta is már 8+ a letöltések száma.
grim
2007. 07. 17. - 20:18
nem lehet igaz, hogy még erre is figyeltek...:p
hallgato
2007. 07. 17. - 20:11
Szép. Nem csoda A Cod2 jó játék!
Call of Duty 2
Fejlesztő:
Infinity Ward
Kiadó:
Activision
Műfaj:
Megjelenés:
2005. október 25.
Játékmotor:
hirdetés
Legújabb letöltések
Dying Light 2: Stay Human
Hibajelentés a discord szerverünkön várjuk.
| 6.58 MB | 2026. 06. 21. | Arzeen, Fehérváry Péter, NightVison, zotya0330
Mortal Kombat 11
A Telepítő után a játék magyarul indul el, csak és kizárólag az MK11.exe elindításával működik. (ezt a steam-es elindításkor is...
| 88.21 MB | 2026. 06. 20. | zotya0330
Talisman: Digital Edition
A Talisman: Digital Edition játék fordítása. Alapcsomag DLC: A Kaszás, A Fagybetörés, A Katakomba, A Felföld, A Szent Tó, A...
| 2.68 MB | 2026. 06. 16. | ElCid, Paradox Hungary
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2...
| 118.37 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (SerenityForge) játék jusplathemus általi fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1...
| 143.12 KB | 2026. 06. 15. | bembee, jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 2 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_2\" mappába kell...
| 12.39 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon - Minisode 1 (Classic) játék fordítása. A steam mappáján belül a "To the Moon\Minisode_1\" mappába kell...
| 10.80 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A(z) To the Moon (Classic) játék fordítása. RÉGI steames és gog-os verzióhoz való. Legújabb gog verzióval azonban sajnos NEM MEGY...
| 35.90 MB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
To the Moon
A To The Moon (SerenityForge) fordítása. 2025 októberi steam-es frissítéshez igazítva. A steam mappáján belül a "To the Moon\To the...
| 333.78 KB | 2026. 06. 15. | jusplathemus, Lajti
The Darkest Tales
A(z) The Darkest Tales játék fordítása.
| 100.84 MB | 2026. 06. 15. | bembee, Zeuretryn
Legfrissebb fórum bejegyzések
Szia! Videó is van róla, persze ez nem mutat meg minden lehetőséget és Deck-n mutatja: https://youtu.be/Ts9HwbQQt50?si=UctQjfJWknavb4dm STEAM Deck-t és asztali linux-t is használok. Az egyedi, különféle proton rétegek, (proton-experimental, Proton-GE) lesznek a segítségedre. A proton réteg kiválasztásával, a játék esetében, leszedi a windows-s fájlokat és a rétegen keresztül a windows...
szozoka | 2026. 06. 24. - 11:18
Nem jöttem rá, hogyan kell egy bejegyzést javítani, elnézést! Helyesen a kérdésem úgy szól, hogy AI szerint nem kell lemondani a magyarításról, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és .....
VGyke | 2026. 06. 24. - 10:32
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le kell e mondani Steam Machine vásárlása esetén, a játékok magyarításáról? Az AI szerint igen, mert játékra optimalizált Linux rendszer fut rajta és Proton réteg segítségével futtatja a Windows‑játékok túlnyomó részét. Viszont jó lenne ha az információt egy hozzáértő is megerősíteni vagy cáfolná és ha...
VGyke | 2026. 06. 23. - 17:24
Ez remek. És köszi a választ.
kriszta | 2026. 06. 23. - 08:16
Létezik "A Fallout 4 teljes magyarítása. Csak a 2024.04.25-én megjelent next-gen patch változathoz (illetve az esetleges jövőbeni változatokhoz) használandó.Ha korábbi változatod van, használd a másik (pre-next-gen) magyarítást, amit innen a Portálról lehet tölteni! Tartalmazza az alapjáték, a 6 gyári DLC, valamint a next-gen patch verzióval bejött néhány minitartalom (miniküldetés, tárgyak,...
Csovesbanat | 2026. 06. 22. - 22:38
Érdeklődnék, hogy a GOTY verzióhoz létezik-e fordítás?
kriszta | 2026. 06. 22. - 08:32